p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Leden 2012

BLOG

30. ledna 2012 v 17:53 | Nuntis
GALERIE


AKTIVITY


INFORMACE

GRAFIKA


OSTATNÍ


Blog založen 13.10.2010!

VLCI

30. ledna 2012 v 17:49 | Nuntis

VLCI


Pomozte vlkům

23. ledna 2012 v 6:49 | Nuntis |  Vlci - Informace
Tento článek sem dám taky protože nejsem z kamene a je mi vlků moc líto. Vždycky když ve zprávách vidím ty lovce a ty chudáky vlky, achh je mi z toho nanic. Pomozte a dejte si tohle prosím taky na blog...

TENTO CELÝ ČLÁNEK SI ZKOPÍRUJTE NA BLOGY!!!
Vlci se každého dne bojí, bojí se jít i na procházku. Už jen spatří člověka a je to takhle...
Vlků je v ČR málo, za to můžou lovci. Nestihnou utéct, je po nich a už z jejich kůže dělají různé věci.Je to strašná smrt pro vlky, pro lidi zábava, za den jich asi vymře hodně...
Lidé nám život kazí. My lovíme vaši zvěř a vy nás zabijete, kdyby jsme nelovili, přežili by jsme?
Jdeme něco ulovit pro mláďata a vy nás zastřelíte, mláďata bez nás zemřou. A proč?
Chcete jenom náš kožíšek na ty vaše kraviny! Na ozdobu i na bundy!
Nic vám neděláme a vy nám jo...
Podívejte se na naše mláďata, že jsou krásná? A vy nás chcete zabít!
Pomozte nám!
Skopírujte si tenhle celý článek na blog ať všichni vidí jak jsou vlci krásní a aby je nezabíjeli. Tohle vytvořila Pacička - vlcipacicka.blog.cz

~ Tak, vidíte to? Kdo je největší nestvůra na světě? ČLOVĚK ... vím, vlci loví naši zvěř, ale mají k tomu určitě jiný důvod než mít kožich na zimu, kterej potom stejnak časem vyhodí. Stojí to za to?? Lovit bezbraná zvířata pro ''zábavu''? Odpověď asi znáte... no nic, jsem teď z toho rozrušená, abych už šla na autobus. Tak se mějte, zatím...

Video IW Traitress

22. ledna 2012 v 18:29 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Zdravím, inu, máme tady další příspěvek do mé ''přeplněné'' galerie *,,*. Ehm... pokusím se to stručně napsat :''D. Včera jsem byla sama doma protože rodiče jeli na ples a tak jsem toho musela využít a šla jsem na pc :''D, samozřejmě jsem si tu na skype musela pozvat Tekíí a pak jsme šli blbnout na Impressive World xD. Takže jsme hráli RP, a pak z toho nějak vznikl příběh na video :D. Když Tekíí už musela off, šla jsem to sestříhávat a řeknu vám --' makačka jako :D. Celej wmm se mi ještě k tomu sekal, tak se mi i párkrát vyplo a musela jsem některé části dělat nanovo :D. No ... už vás nebudu trápit dlouhým psaním a tady je ten výsledek xD.


Je to pokus o moje ''dá se říct'' první efektové video O,,O tak proto mi to tak dlouho trvalo, eh jak dlouho? No zhruba dvě hoďky určitě, sice se to nezdá ale já vím o čem mluvím,,, dneska mi speciálně hrabinká, ano ''zase'' že Angí? :DDDDD A ještě něco. Chystáme že budeme mít na delší dobu nějaký nový layout na blog. Zima už končí, ne že by se mi tenhle nelíbíl, ale na jaře to bude trochu mimo téma s tím sněhem a modrou barvou :D xD. Ale ještě sehnat někoho kdo by nám ho udělal ... no budu se snažit, možná že něco vykutím já, i když moje laye jsou fuj x). Jinak děkuji dobré duši Valchýtku že jsi nám udělala tolik layoutů, ani si to nezasloužíme :D :). Já vím zase dlouhé psaní omlouvám se --' xD.


My trail of evil

15. ledna 2012 v 20:00 | Nuntis |  Blog - Ostatní

Ohledě MTOE (My trail of evil) seriálu, už se chystá pár věcí, jako např. úvod do seriálu, jinak DD (Daredevil) bude mít preset který je by Osire, už dlouho ho mám adoptovaný a máme stáhnutou z DA mapu ve které budeme hrát. Tak to je vše co by jsem vám chtěla říct. Tak se mějte a dobrou noc. :)


FH preset Nuntis 03

15. ledna 2012 v 19:58 | Nuntis |  FH - Na stažení
Včera jsem dodělala preset Nuntis, je to primitivní preset ale i přes to mi to trvalo zhruba tři hodiny. No, já si dělám s grafikou vždycky v klidu :D. Myslím že Tekíí taky chystá že si zkusí preset ale nevím, jinak ... chystáme s Tekíí video, a pak ještě dělám mapu ~Werewolf Trail, tak doufám že to bude stát za to! :D Potom jsem tady dodělala nějaké blbůstky jako hledání, deníček, ... apod. Tak tady je ten preset a obrázek :3. Jinak heslo na stahování je nuntisakfh plánuju že bude velký winrar soubor a tam budou všechny moje a Tekííné presety (i když jich moc není) ale i tak bude lepší to stáhnout celé najednou než po kousíčkách ne? :D Už vás nebudu trápit dlouhýma článkama ... nejdřív nebylo co napsat a pak to šlo samo noo, já za to nemůžu :D! Tak zatím.

Preset Nuntis 03Chat

14. ledna 2012 v 21:30 | Nuntis

CHAT

~ Chat, potřebujete poradit? Na něco se zeptat? Místo pro dotazy, volnou diskuzi a podobně.

Pravidla přidávání komentářů

1. Nenadávej tady adminovi - ani nikomu jinému!
2. Neměňte si neustále přezdívky.
3. Nevydávej se za adminky!
4. Prosím neopakujte komentáře.
5. Nepiště CAPS LOCKem.
6. Prosím nevkládejte sem žádné reklamy ani nic podobného.

Online chat

Pravidla jsou stejná, pro vstup klikni zde, klíč je Arokai.

Hledej

14. ledna 2012 v 21:18

HLEDEJ

~ Hledej na našem blogu.

Arokai canine editor

9. ledna 2012 v 17:02 | Nuntis |  Arokai - Na stažení

Downloand -> Aro'kai canine editor!

Můžete si vytvořit vlka, psa, -> psovitou šelmu dle vlastní fantazie! Stáhnout si můžete samozřejmě zadarmo a kdyby vám hra nešla tak si stáhněte (podle toho jaký máte systém, ...):

64 bits/x64 ZDE
32 bits/x32 ZDE

Přeji příjemné hraní vám všem ;)! A ještě abych nezapoměla, podívejte se na rozdíl vlků v Arokai a Feral Heart. Mě se líbí obojí, ale asi je jasné že Arokai je už trochu vylepšenější xD.

Feral Heart (preset)


Arokai (bez presetu)

Arokai Nuntis

9. ledna 2012 v 12:15 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Inu, tak jsem to tedy odskoušela, myslím si že to bude pecka a moc se už na plnou verzi Aro'kai těším =^.^=. Nemůžu se dočkat až si na tom ostrově zaběhám s tímhle charem. Markingy se mi dělat nechtěly, tak jsem použila ty co tam už byli, no a i to stačilo :D. Tak vám sem ten můj char. dám :3, a jinak vám přeji příjemné hraní :D.

PS: V záhlaví se nám už konečně rozesněželo a já jsem přišla na to jak to udělat, no a jinak u nás už začalo trošku sněžet ale nemyslím si že sníh vydrží :DD.

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz