p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Únor 2012

Soutěž č.1 - první kolo

25. února 2012 v 9:10 | Nuntis |  Blog - Soutěže
Myslím že je na čase uskutečnit první kolo soutěže. Do soutěže se nám přihlásili 4 krásné chary, a já nechám na Vás, koho pošlete do dalšího kola. Hlasuje se do 17.3.2012. Pravidla snad znáte, tak aby jsme začali. Dole máte anketu. Máte tam každého ze soutěžících. Hlasujte pro toho, koho by jste s jeho charem, poslali dál. Člověk s nejméně hlasy, vypadává, a zbylí jsou v dalším kole. Tak tady máme soutěžící. ;)

Reggod a Retaci - 1. Probuzení

23. února 2012 v 18:50 | Nuntis |  Blog - Regood a Retaci (povídka)

1. Část - Probuzení


Každý den, začal jako každý jiný ...

Preset od Nuntis

19. února 2012 v 12:35 | Tekíí |  FH - Informace
Ahoj, po hodně dlouhé době přidávám článek :'D . Nuntis mi k narozeninám udělala preset do FH :


Downoload tady dám příště :'D .

Reggod a Retaci - Úvod

18. února 2012 v 22:11 | Nuntis |  Blog - Regood a Retaci (povídka)
Kdysi dávno, na severu, žil klan. Říkalo se mu Gieri, bylo to spojenectví mezi kočkami a vlky. Nebyli to obyčejní vlci ani kočky. Měli magické schopnosti, mohli si vytvořit stíhnového dvojníka, taky mněli sílu rychlosti a obratnosti. Každý z nich se narodil jinak, ve spojenectví byli silní, a poráželi všechny soupeře. Vypadalo to že je nic nemůže rozdělit. Až do jednoho dne, kdy se ztratila jedna vlčice, nebyla čistokrevná… byla kříženec. Nikdo nevěděl co se stalo. Začali velké nepokoje. Jednotné rasy se začali obviňovat. Klan se rozdělil ve dva. Vlci kteří si začali říkat Reggod zůstali na severu a kočky - Retaci přešli na jih, od té doby, spolu vedou velké boje, až dodnes. Nikdo neví kdo unesl vlčici, nebo jestli se jen ztratila. Avšak měla pro celý klan velkou cenu, protože když se spojí magické schopnosti Reggod a Retaci, vznikne obrovská síla, která může zničit i ty největší stíny, a všechno zlo.
Soutěž č.1

6. února 2012 v 23:03 | Nuntis |  Blog - Soutěže
Zdravím všechny ^^, rekonstrukce je dokončena, ještě se čeká na nějaký layout, a možná tu ještě proběhne pár změn v rozcestnících. Tento blog se zaměří i na grafiku a na povídku. Alespoň tu bude co číst :D. Tak doufám že se máte na co těšit. Připravili jsme si pro vás soutěž, o nejhezčí charakter. Tak doufám že se někdo přihlásí ;).

PRAVIDLA:

1) Char. musí být vymyslen tebou.
2) Char. ti může nakresit někdo jiný, ale uveď zdroj.
3) Hlasy se mohou shánět pouze v 1. kole!

INFORMACE:

Charakter může být pouze psovitá nebo kočkovitá šelma. Až bude alespoň 5. přihlášek, tak obrázky dáme do nového článků na blog a bude se hlasovat v anketě dole. Dáme ti vědět. V prvním kole můžeš shánět hlasy (reklamy na jiné blogy apod.). Ten, kdo bude mít do určitého termínu nejvíce hlasů, vyhraje ceny viz. dole. Jestli souhlasíš s pravidly, a chceš se zůčastnít, vyplň do komentářů přihlášku. Nebuť srab a zkus si to :P :).

PŘIHLÁŠKA:

1) Přezdívka.
2) Nějaký kontakt (nejlépe blog).
3) URL obrázku (odkaz na tvůj obrázek co chceš přihlásit).
4) Souhlasíš s pravidly? ANO/NE
5) Proč se chceš účastnit soutěže?

CENY:

Ceny za 1. místo - Diplom, banner, avatar, oddělovač, ikonka.
Ceny za 2. místo - Diplom, banner, avatar.
Ceny za 3. místo - Diplom, banner.
Ceny za 4. místo - Diplom.

Děkujeme za účast!

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz