p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Březen 2012

Online Chat

28. března 2012 v 17:21 | Nuntis |  Blog - Kontakt
Ahoj, takže aby jsme to tady oživili jsem sem hodila online chat. Je vedle odkazu na Youtube pod záhlaví. Budeme tam když budeme na Pc. Takže se ptejte, jestli něco potřebujete, budeme jen rádi :).


Layout - two ladies

27. března 2012 v 14:07 | Nuntis |  Blog - Layouty
Tak, náš blog čím víc stárne, a layouty se střídají. Vzpomínám jak
jsme měli úplně první layout ^^ téhdy jsem ho dělala teprve v PF.
Jak primitivní, škoda že už není, alespoň by jste se zasmáli :D!
Takže, postupem času nám Valchy udělala 3. layouty, Avantis 1.,
a dneškem máme další do sbírky, od Kay :) děkujeme ti moc Kay!
Doufám že jste s layoutem všichni spokojeni bo jinak! :DDD Lay,
jsem nazvala ''two ladies'' protože když nám Kaya kreslila na layout
obrázek, tak se přesně tak jmenoval :D. Ještě jednou děkujeme!

Diplom pro Bogardanku

26. března 2012 v 21:52 | Nuntis |  Blog - Diplomy
Takže,děkujeme moc Bogardance za účast v soutěži,bojovala statečně,nakonec to byla remíza,ale bohužel po limitu,je to jen hra nic si z toho nedělej ;) tady máš dimlomek za 4. místo! :)


Rekonstrukce

26. března 2012 v 20:21 | Nuntis |  Blog - Layouty
-blog probíhá rekonstrukcí prosíme o trpělivost
Děkujeme :)

Jak udělat preset?

26. března 2012 v 12:08 | Nuntis |  FH - Informace
Zdravím,dnes mi není moc dobře,tak Vám alespoň napíšu podrobný nápis,jak si poradit se tvorbou presetu ve Feral Heart.

Krok 1.
-otevřete si (C:)/FeralHeart/my_presets/preset_1


Krok 2.
-otevřete si program na dělání presetu,může být i Photo Filtre,ale tam by preset vypadal divně,takže doporučuji Adobe Photoshop CS(4) a nebo GIMP 2 (GIMP 2 stáhnete třeba zde


Krok 3.
-v programu (GIMP) si otevřete ze (Krok 1.) preset_1body


Krok 4.
-pomocí vrstev (pokud tam nemáte okno s vrstvama otevřete si ve AJ-windows,druhá možnost a layers CZ-okno,druhá možnost (připojitelné dialogy) vrstvy a novou vrstvu přidáte AJ-layer,new layer CZ-vrstva,nová vrstva..) si překreslete různé části těla vlka (lva),pokud nevíte kde se nachází např. polštářky,kde je příško apod. tak si otevřete (C:)/FeralHeart/my_presets/reference a tam to máte vypsánoKrok 5.
-aby preset vypadal živěji,vložte do GIMPu (C:)/FeralHeart/media/textures a cbodyshade jestli máte vlka,a jestli lva tak fbodyshade,až to tam budete mít,dejte kopírovat,u vašeho presetu dejte novou vrstvu,a vložte shade,aby vám nepřekrývalo celý obrázek,u vrstev máte takovou malou šipku,a tam dejte násobit a máte srstKrok 6.
-uložte obrázek pomocí soubor,uložit (první možnost nahoře) a aby jste se podívali co jste vytvořili,zapněte hru FH,dejte Tools,preset maker,a vyberte preset 1,postupně doplňujte head,tail,eye atd. a až budete mít preset hotový,tak Tools,preset maker,preset 1,export a máte to! Aby vaši přátelé viděli Váš preset ve hře,pošlete jim soubor v (C:)/FeralHeart/presets a já mám např. Nuntiska_4.fhp ...


Takhle to umím vysvětlit,snad jste to pochopili,kdyby jste něco nechápali,neváhejte a ptejte se! :D


Událost

25. března 2012 v 10:09 | Nuntis |  Blog - Deníček
Takže ahoj lidi, v pátek kolem nás jezdili v kuse hasiči a my jsme si říkali čím to? A našli jsme odpověď, hořel seník - přibližně o půl třetí si jedenáctileté dívky hráli se zápalkama na balíkách a nedobře to dopadlo, škoda je až na jeden milion korun. Tak jsme se tam s Tekíí šly podívat a vážně že se to stalo, celé to hořelo, k neuvěření co dokážou tekové malé ''děti'' a kde vůbec vzaly zápalky? TT_TT Mna tak tady je alespoň video.

Škola

23. března 2012 v 20:56 | Nuntis |  Blog - Deníček
Tak mě napadlo že jsem Vám ještě nic neřekla o naší škole. Takže aby bylo jasno moje spolusedící je moje spoluadminka tady Tekíí :D. Dneska se ve škole událo fakt hodně věcí. Tak za prvé, zplesnivěla nám kytka cítili jste někdy plesnivou kytku? Jestli ano víte co to obnáší no fuj :DDD! Takže se naše třída evakuovala na chodbu z důvodu 'smradu' :D je to k neuvěření že? A zrovna před Matematikou. Když p.uč. přicházela na hodinu, nevěřila vlastním očím, a ze všech stran se ozývalo: ,,Paní učitelko tam je hrozný smrad!'' :D No jako klasika. Ale učitelku to neodradilo a šla dovnitř a my jsme museli za ní. Skoro celou hodinu jsme psali s rukou na puse aby jsme to nemuseli dýchat, otevřeli jsme okna ale ten puch O.O ... No o přestávce se o to postarali kluci :D a vyhodili kytku do popelnice. Konečně svoboda! V Zeměpisu se zapisovali tři žákyně do soutěže skok do výšky. Šla jsem tam (překecali mě kámošky) ale jako naschvál jsem chyběla když jsme skok do dálky cvičili v pohybovkách! Tak se musím p.uč. v pondělí zeptat jestli by jsme si to nemohli v těláku trochu nacvičit :x. Držte mi palce! Ve středu první hodinu :D! Tak to by bylo všechno už Vás stejně nudím co? :D Spam Nuntis Ahoooj :DD.


Kdo by chtěl preset?

21. března 2012 v 19:42 | Nuntis |  FH - Informace

Ahoj lidi, takže v soutěži to máme pěkně vyrovnané 3/3/3 :D. Tak to bude hoodně napínavé! Všem držím palce :). Jinak se docela nudím a v poslední době jsem dostala chuť udělat preset, jenomže nemám komu. Takže jsem se rozhodla udělat preset tomu, kdo si jako první napíše sem dolů do komentářů! Napište:

Přezdívka:
URL obrázku charu:
Nějaké speciální přání?:

PŘÍKLAD:

Přezdívka: Nuntis
URL obrázku charu: http://nd05.jxs.cz/069/881/969d6cd6f0_83896435_o2.png
Nějaké speciální přání?: Item - Náramek na ruku (URL)

Takže doufám že všichni pochopili, budu se těšit jestli máte zájem. Jinak presety dělám takové nějaké:


Tak to bych napsala vše Oo. Mějte se! :DBlbý článek

19. března 2012 v 20:17 | Nuntis |  Blog - Deníček
Zdravím, zase po nějaké době (den) píšu :D. Jelikož zima už končí tak je náš layout zcela mimo téma xD né že by se mi nelíbíl. Je super :). Ale chystám že budeme mít už nějaký layout na necelý rok nebo tak, prostě na delší dobu. Ale jelikož jsem tak nešikovná a blogovou grafiku totálně patlám tak jsou naděje na nový layout fakt malé O.o. Musím najít nějakého hodného človíka co s grafikou fakt umí a měl by čas, ale takovýhle lidí je teď fakt málo :S. Škola atd. všechno se neztíhá ... omlouvám se za tenhle ''blbý'' článek :D dám sem alespoň nedodělaný retushe (úprava obrázku) fotky :D.

>>*pro zvětšení klikněte na obrázek*<<


PS: tak tohleto asi fakt nikdy
nedodělám :DD
Presety

18. března 2012 v 19:08 | Nuntis |  FH - Na stažení
Zdravím Vás všechny ^^ prosím aby jste znovu zahlasovali v předchozím článku protože je tam nová anketa :D dali jsme tam omylem starou. Jinak tady dávám na stažení Nuntis preset by me do FH :)).

____

Dále tady mám čerstvý preset do IW :D který jsem dodělala včera, líbí se mi ten čumáček a očka :D. A jinak děkuji Nikeo za tak úžasné vlasy O.O.

____Preset FH ^^' ...

____


IW preset Nuntisák :3 ...Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz