p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Květen 2012

Aktuálně

28. května 2012 v 6:47 | Nuntis |  Blog - Deníček
Zdravím tvorové, tento článek nebude nijak upravován, jelikož bych ráda ztihla autobus :D. Nuntis je strašně moc happy, protože se mi plní moje největší sny :D. Tak za 1. budu chodit do jezdeckého klubu, a dnes po škole máme s Tekíí a mojí ségrou první kurz. Za 2. lepší se mi známky ve škole, dokonce i Matematika si o tom myslí své (myslím si že jsem byla jedna z mála kdo měl jedničku a to je velké štěstí!) Doufám že to tak půjde jen dál! Ale musím oznámit, že jsou tu i špatné změny, a to né u mě, ale u Tekíí, ztratila se ji kočka, a tak má špatnou náladu. Ráda bych něco udělala, ale, nevím jak pomoct. Máme koťata :) a dva jsou již zadaná ale jedno tu je (pro Tekíí), tak doufám že to výjde, ráda bych ji udělala radost. Jinak nevím kdy udělím další ceny ze soutěže, jsem moc líná, ale snad tu lenost přemůžu ^-^. Takže z toho vyplývá, že v pondělí tady budu max. o půl šesté, nebo ráno před školou jako dnes, alespoň už nebudu takový závislák, už mě to taky štve O_O. A abych nezapoměla, ségra zakládá svůj první blog, je mladší než já tak na to berte prosím ohledy :3.

http://horse-bridle.blog.cz


Presets for you #2

21. května 2012 v 14:40 | Nuntis |  FH - Na stažení
Zdravím, dneštní článek je o druhé várce presetů pro vás. Nejdříve chci upozornit že preset vyráběla WAXY! Mockrát ti za to děkuji, pomohlo mi to, neměla jsem čas, a kdo ví, kdy bych se k tomu až dokopala. Takže, velké díky Waxy :). Preset patří Coffie, je podle jejího charakteru. Obrázky presetu bohužel k dispozici nemám. Až je budu mít tak je určitě dodám. A Coffie, prosím hlas se nám na email pro poslání presetu!!

Soutěž č.1 - ceny (1 část)

20. května 2012 v 0:31 | Nuntis |  Blog - Diplomy
Ahoj, dnes jsem se rozhodla udělit ceny pro soutěžícího, který zkončil na 1. MÍSTĚ v naší soutěži o nejhezčí charakter, kdybych tady měla dát ceny pro všechny soutěžící najednou, to by jste se asi nedočetli, tak jsem se rozhodla, udělovat ceny tímto způsobem - tedy, budu přidávat postupně ceny, nejdříve pro 1. místo, poté 2. místo a tak postupně, bude to přehlednější ;). Asi víte o koho jde dnes. Jde o lvícek99 blahopřejeme, a přejděme k tomu nejlepšímu, cenám ^^. Aby jsme si to zopakovali, měla jsi dostat: diplom, banner, avatar, oddělovač a ikonku. Jsem s tím na 60% spokojená a doufám že ty budeš ještě víc :) tak ať se líbí.

Originální návrh obalu "ELITE models"

18. května 2012 v 22:03 | Nuntis |  Blog - Deníček
Zdravím, lidičky jsem moc ráda že jste se přihlásili do našeho programu "Jsem proti týrání zvířat". Dneštní článek bude však o něčem jiném. Vytvořila jsem si vlastní obal na novou vůňi "elite models". Tekíí se zdá prý "nejlepší" já si až tak nevěřím ale každopádně bych byla ráda kdyby jste mi ho ohodnotili, zatím jste mi hodnotili pět hvězdiček, děkuji moc! Takže, můj návrh uvidíte tady pod článkem (určitě to nepřehlédnete :D), děkuji moc, s pozdravem Nuntis.

Jsem proti týrání zvířat!

17. května 2012 v 10:15 | Nuntis
Jsi také proti nesmyslnému týrání a ulbližování zvířat? Je smutné že zvířata jsou takto týraná a nemůžou s tím nic dělat. Chceme konečně spravedlnost! Víme, těchto ikon a blogů je spousta, ale i ty můžeš přispět proti týrání našich chlupatých přátel. Nečekej a zapiš se!

- Jméno/přezdívka
- Blog/web. stránka
- Jsi proti týrání zvířat?
- Co si o tomto myslíš?


Jestli toto napišeš, tak si na blog vlož tuto ikonu s odkazem, na tento článek. Děkujeme!

Členové:

 1. Nuntis - http://feralheart-arokai.blog.cz/
 2. Tekíí - http://feralheart-arokai.blog.cz/
 3. Avantis - http://avantis.blog.cz
 4. RoXa - nemá žádný blog ani web
 5. Fresh - http://fresh-art.blog.cz
 6. Mrs.Glowie - http://parrot-paradise.blog.cz/
 7. .eS - http://wolfess.blog.cz
 8. Venush - http://weheartgraphics.blog.cz/
 9. Midna - http://magicwolfs.estranky.sk
 10. Meti - http://vlcialabka.blog.cz
 11. Amigo - http://skiijumping.blog.cz/
 12. Sarafína - http://sarafininblog.blog.cz/
 13. Jajkynka - http://jajkyka.blog.cz/
 14. Ter-y - http://ter-y.blog.cz/
 15. Bleskoblesk - http://kristynableskoblesk-blog.blog.cz/
 16. HuV. - http://guinea-pig-and-me.blog.cz/
 17. Terissa - http://sunshinesims.blog.cz/
 18. Tess - http://sunshinesims.blog.cz/
 19. Blue - http://ranch-modry-tygr.blog.cz/
 20. Maryx - http://crazydestiny.blog.cz/
 21. Manilour. - http://www.manirouse.blog.cz/
 22. Zlamoska - http://x-book.blog.cz/
 23. Maya - http://rays-fortune.blog.cz/
 24. Ptáčci a zvířata - http://zvireci-blog12.blog.cz/
 25. Papoušek - http://animal-paradis.blog.cz/
 26. Blanisa - http://worldbyblanisa.blog.cz/
 27. Koff - http://coffol.blog.cz/
 28. Terry - www.scotyandme.blog.cz

↓ přečti si názory ostatních


Soutěž č.1 - výsledky

17. května 2012 v 0:01 | Nuntis a Tekíí |  Blog - Soutěže
Zdravím, (obrázek je mimo téma, ale to nevadí.. :D) jedná se o soutěž, již uběhlo několik měsíců a každá soutěž jednou končí ... výherce finálového kola je, LVÍČEK99 :) Gratulujeme, všem soutěžícím děkujeme za účast! Bavilo nás s vámi soutěžit a tato soutěž byla první a určitě nebyla poslední! Doufáme že se příště zase přihlásíte, a přihlásí se už více lidí než jen čtyři. Jsme rádi že jste se zúčastnili. Soutěž nebyla dokonalá, ale postupem času to bude čím dál lepší a lepší! Doufáme že jste se pobavili. :)


Změna

14. května 2012 v 15:46 | Nuntis |  Blog - Layouty
Jak jste si asi všimli...
... blog probíhá poměrně "velkou" neobvyklou rekonstrukcí.

Ahoj, zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu. Blog dostal nový design, již by s ním neměla být potíž, a blog by vám měl normálně fungovat (jestli budete mít nějakou potíž, dejte nám vědět na email nebo do komentářů). Ohledně Feral Heart, či Arokai, nevidíme nic nového... Možná nějaké obrázky, ale o bližších informacích jsme se nic nedozvěděli. Samozřejmě design, vytvořila Avantis.blog.cz, moc ji děkujeme, i za změny co provedla ve článcích, ...

Info 0.1

5. května 2012 v 10:00 | Nuntis |  Blog - Ostatní
Poslední dobou jsem od vás zaslechla mnoho potíží s našim blogem ohledně nového designu. Mnohým z vás se náš blog.cz seká, nebo nemáte přístup si ho zapnout, je to škoda, protože náš blog se seká i tvůrkyni nynějšího designu, tedy Kayrei. Rozhodly jsme se jednat, ale jak? Řešení k nám přišlo samo od sebe. Avantis dostala nápad z mého starého designu, a zeptala se mě, jestli by mohla udělat podobný design, na inspiraci toho mého a udělala by z něj design pro náš blog. Je mi škoda tento layout přenastavit, ale bude to třeba. Děkujeme moc Kayreo, že jsi se nám nabídla s tvorbou designu, a nastavila jsi ho nám, vážíme si toho. Z toho vyplývá > čekejte brzy nový design, nechceme designy střídat jako ponožky, takže tento tady bude opravdu dlouho. (:

[Pro otevření klikni na ikonu]

Info 0.0

1. května 2012 v 11:30 | Nuntis |  Blog - Ostatní
Chtěla jsem informovat všechny návštěvníky blogu nuntis-home.blog.cz a feralheart-arokai.blog.cz tudíš tento blog, že jsem si založila zcela nový blog, a společně se spoluadminkou Avantis ho dáváme dohromady (hlavně Avantis) za to ji moc děkuji, blog bude o tom co nás baví, tedy: kreslení, grafika, fotografie apod. Blogovou ikonku najdete v menu, stránka je nuntis.blog.cz. Doufám že vás blog pobaví a budete ho navštěvovat a psát komentáře. Ti co neví, Tekíí má delší dobu blog tekii-home.blog.cz, ale moc tam nechodí (není čas) snad se dá ještě také do provozu. Toť je vše co jsem vám chtěla říct/napsat, tak se mějte. (;

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz