p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Červen 2012

L.P.

30. června 2012 v 19:59 Blog - Ostatní
Jak už vám asi došlo tak tento týden Last Party nebude, Nuntis odjela na chatu a
Izuna má aspoň víc času na mapy atd. protože ještě skoro nic nemá a nestíhá.


Last Party - kdy se bude konat?

21. června 2012 v 21:26 | Nuntis
Zdravím, tento článek nebude ani moc nějak upravený, jelikož píšu narychlo a musím končit (znáte to), chci vám sdělit kdy "asi" bude Last Party na Feral Heart. Naše mapařka (Izuna) neměla bohužel čas, a tak se Last Party nekoná tento týden, myslím že to nebude ani ten příští, ale možné je cokoliv, třeba budete překvapeni :). O prázdninách je více času, a klidu na tvoření map, ... teda, doufám že nám všichni neutečete někam ven! :D Jinak stále dále posílejte presety na náš email: fh-arokai@seznam.cz

INFO= Last Party

15. června 2012 v 14:20 Blog - Ostatní
Hoj, máma a tata od Nuntis jedou do Brna,takže Nun nechají u babičky.
Tzn. že tento týden se LAST PARTY konat nebude. Aspoň Izuna bude mít víc času
na mapy :P. Takže příší týden se asi bude konat L.P. - podrobnosti ještě přidáme.


Presety LAST PARTY

10. června 2012 v 21:01 | Tekiiska x3
Zdravím, za:
1. Omlouvám se za mou neaktivitu D'8.
2. Pokud chcete aby vaše presety šly vidět na "LAST PARTY" tak nám je pošlete na náš e-mail FH-arokai@seznam.cz :P a my je dáme na stažení :D.
3. Můžete se také těšit na nové pódium a ITEMY, není jisté jestli tam bude zrovna tento item co je na obrázku, spíše si předěláváme textury do party verze :D, na obrázku je Nuntis jak testuje nově stažené itemy :D ->A to je ode mně pro zatím vše.


Aktuálně LAST PARTY

10. června 2012 v 17:38 | Nuntis
Dobře, takže zatím jsme chtěly aby se LAST PARTY konala někdy příští týden o víkendu. Ale máme menší komplikace, nevím jestli se vše do té doby ztihne - mapa, objekty, ... s tím by ale možná nebyl problém, uvidíme jak to bude vycházet, ale ten problém je v něčem jiném. Příští týden o víkendu jedou rodiče -asi- do Brna, to jim zabere celý den než tam dojedou a vrátí se zpět až večer, a doma nás sami nenechají (nechápu v čem je problém -.-") z toho vyplývá, že nás asi hodí někam k babči. K babči si nemůžu vzít notebook - možná jo, ale nemají tam ani wi-fi. Mohlo by to být v pátek ale to většina vás asi nemá čas a navíc nás tam odvezou už v pátek, nevím přesně kdy, ale jelikož v sobotu v 5h ráno odjíždějí, asi nebudu mít čas se zůčastnit, to by mi byla škoda - tak se to -asi- přesouvá na další týden, ale ještě není nic jisté, jen vám to píšu aby jste měli přehled co a jak ;) no ještě uvidíme, jestli tám vůbec pojedou a nebo jestli nás tady teda nechají ... Ale už se teda všichni těšíme! Vezměte tam koho můžete, ať máme na co vzpomínat *připravuje si kameru* :D.


LAST PARTY

9. června 2012 v 15:42 | Nuntis
Ahoj! Dnes s opět dobrou náladou se hlásíme! O Feral Heart a Arokai moc informací není, a to až tak, že jsem museli infa. o Arokai pozastavit, ale nemyslete si že na vás, a na hry kašleme! A proto jsme se rozhodli uskutečnit, první tzv. Last Party v historii Feral Heart! Oč se jedná? Izunakonjo (jedna z hl. pořadatelů akce) nám vytvoří potřebné mapy apod. My sem dáme odkaz na stažení, napíšeme článek, kdy přesně se akce koná a "mejdan" může začít! Hlavní pořadatelé jsou: Já (Nuntis), Tekíí a Izuna :). Tímto vás chceme pozvat, a doufáme že příjdete a nebudete se nudit! Last Party, budeme pořádat každoročně, aby se na Feral Heart a ná nás úplně nezapomělo :D! Tak na co čekáte? Neváhejte a přidejte se! PS: Hlasujte v anketě jestli příjdete a kdyžtak napište i komentář, ať víme o koho se jedná! Program bude nabitý a celkově bude akce trvat (plánujeme) 5hodin. Budeme se snažit tam být po celou tu dobu, a já to budu natáčet a oběví se to možná i na youtube :D. Podívejte se na plakát, který vytvořila Izu. ;) Budeme se těšit! Bližší informace sem dodáme v dalších článcích.

Horses

5. června 2012 v 13:47 | Nuntis |  Blog - Deníček
Ahoj, jak vidím, tento blog už je skoro pouze můj, no nevadí omluvte, necítím se ze včerejšího zážitku, zrovna 2x nejlíp, tak si to poslechněte jestli chcete ._. ... další článek bude jen s textem, o koních. Jezdíme zatím jen na ponících kvůli tomu aby jsme se naučili jak na nich správně sedět apod. Teď se jimi poslední dobou často zabývám, ale má to i špatné stránky. Včera, což bylo 4.června 2012, jsme měli druhý trénink, protože máme málo poníků, musíme se vždy střídat. Dnes to vyšlo na mě. Ták, seděla jsem a vykecávala jsem se s kamarádkou, která s námi šla jako doprovod (jen se kouknout jak nám to jde). Zatímco ostatní (4 koně) jeli zasebou a trénovali, zatím jen klus. Potom přišla řada na mě. Nasedla jsem, krok, klus a na otázku trenérky, jestli si chci vyzkoušet už cval, jsem odpověděla ,,ANO". Poprvé, podruhé mi to šlo ->prý<- nejlíp, ale potom jsem spadla... Sletěla jsem z toho koně, ale jakžtakž dobře. Potom dívka předemnou měla cválat, zatímco já měla zůstat v klusu. Jenomže já měla poníka, co strašně rád cválal, a tak se mi rozbíhal za koněm předemnou. Trenérka na mě křičela: ,,Zatáhni za uzdu, dej ji dolů, zastav ho!..." Ale když to nezabíralo... Tak jsem samozřejmě s červenýma rukama sletěla. No hanba mi byla. Protože doprovod kámoška se mi tam s další kámoškou, která měla po jízdě smály, protože jsem prý udělala kotrmelce. Je pravda, když se říká, že ostatní se smějou, ale tu tvou bolest necítí... Na obrázku vidíte mého koně/poníka...

Psaní o Arokai - pozastavené!

3. června 2012 v 10:39 | Nuntis |  Arokai - Informace
Ahoj, tak ... dneštní článek, chtěla jsem aby byl fakt o Arokai! Ale, ... o Arokai jsme se už dlouhou dobu nic nedozvěděli. Nikdo se nic nedozvěděl, a proto není co psát. Většina blogů o Arokai jsou téměř - pozastavené, nikdo neví co se děje (myslím že to nikdo neví) :D. Feral Heart zatím nemá žádný nový patch, (až bude, napíšeme článek). Tak s tím Arokai, čekejte že články o něj, budou na tomto blogu - pozastavené! Až bude něco nového tak vám dáme vědět, ale fakt není co, takže nic moc nečekejte. A jinak, ... kdy výjde Arokai fakt nevíme, nepředpovídáme budouctnost, tak se nás prosím už neptejte. Nevím jestli vám tento článek něco napoví, nebo jste se něco "dozvěděli" ... ale není co, se dozvídat ._.


Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz