p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Červenec 2012

Nový lay.

30. července 2012 v 12:25 | Tekíí |  Blog - Layouty
Jak jste si už asi všimli tak máme nový layout. Je od Pixie a mě se moc líbí :D. O LP není nic nového.
Příští týden tu nebudu takže se tento týden pokusím splnit Nuntisin požadavek přidat aspoň 3 články.. :D
Tak to je ode mě prozatím vše.

Free layout #1 SET FIRE TO THE RAIN

27. července 2012 v 21:00 | Nuntis |  Blog - Free Grafika
-přednastavený článek- Na přání Waxy, jsem vytvořila Free layout na téma "Set fire to the rain" Dám vám sem zatím jen náhled. Jsem s výsledkem spokojená i když mohl být lepší, nebudu se dnes rozepisovat, dost jsem si napsala do rozepsaných, Tekíí podívej se do rozepsaných máš tam vzkazy ^-^. Tohle je můj poslední článek, už jsme asi vyjeli :D tak se mějte hezky :) a užijte si zbytek prázdin, já nemám obavy že si je neužiju, nafotím vám obrázky! :)
Použito: 0x | Spokojenost: 60% | Bonusy: Ikonka, Avatar, Oddělovač, Popisky + více

Zatím si nelze layout objednat, až po mé dovolené! :3Wolf Killer

24. července 2012 v 13:47 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
MonsKillerWolf - aneb. název vlka, kterého si vymyslel bratranec, když jsme byli u babičky ^_^. Vlčí charakter se mi celkem líbí, pche, vždyť já mám skoro stejný char. :D. Můj "úkol" byl nakreslit bratránkovi toho vlka tabletem, s výsledkem jsem docela spokojená, dala jsem do toho všechny mé síly ._. ale mohlo to být lepší. Stále nevím jakým stylem mám kreslit, jak jsme si všimli, někdy mám vlky realističtější a někdy zase ne, je to i pro mě k vzteku, sama už nevím co chci :D. Byla bych ráda kdyby jste mi poradili jakým stylem kreslit, byl to první pokus o zuby, celkem obstojné :D, jinak tohle je asi můj poslední článek před dovolenou, možná přidám výsledek layoutu "Set fire to the rain" který jsem dělala na nápad od Waxy, nápady mi posílejte dál, bude více layoutů, však ještě uvidíte jestli se vám líbí moje layouty nebo ne :). Jinak více informací o dovolené ve článku ZDE. Mějte se :).

Info 0.2

23. července 2012 v 21:01 | Nuntis |  Blog - Ostatní

Dovolenká! Aneb. Nuntis jde opět cestovat, jžš už si připadám jako nějaký cestovatel, zatímco Tekíí ještě nevytáhla paty z baráku, Nuntis obešla celý svět :D. Né neobešla, ale zase se chystám pryč, tentokrát to není jen chata nebo babička ale něco většího - Chorvatsko. Jedeme tam na 12 - 13 dní, podle toho jak se nám tam bude líbit. Vyjíždíme v Pátek, už se těším, ale těch 12/15h jízdy je strašně únavných. Minulý rok byly kolonie a tak jsme jeli 17h a to bylo až moc vyčerpávající. Vždycky jezdíme večer tak je to potom lepší, protože se můžeme i vyspat :D. Nevím jestli tam bude wi-fi ale notebook si asi vezmu, kdyby wi-fi byla tak něco snad přidám, večer jestli bude čas. Tak to máte jen tak pro info. aby jste věděli ^.^.

--

Jinak dnešek byl kouzelný, už od rána jsem měla dobrý pocit a těšila se na koně, i když měla jsem strach z toho že něco udělám špatně a lidi mi to budou vyčítat (práce okolo koní) ale naštěstí byli všichni hodní a měli dobrou náladu, měly jsme jinou trenérku a byla super :) poprvé jsme skákaly přes překážky, v klusu i ve cvalu - kterého jsme si taky moc užily, chvíli trvalo než jsme přišly nato jak se zaklonit aby nás kůň nesundal a tak dále, ale stejnak to byl moc dobrý den :).

Two pictures

17. července 2012 v 16:57 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Slíbené obrázky - vlastně jsem slíbila jen jeden, ale jelikož mám kreslící náladu, a s již tabletem (hurá) se mi lépe kreslí, nakreslila jsem dva, ten první je takový jednoduchý, zkoušela jsem tablet, je to můj první obrázek tabletem. Druhý obrázek byl pokus o srst, nevím jestli se mi to povedlo, nebo ne, ale celkem se mi docela líbí :). Inspiroval mě návod na hvězdnou oblohu od Jasper, děkuju :). Jinak nevím jestli Speed Paint bude nebo ne, ale pokusím se. Zítra moc času mít nebudu, protože jdeme s Tekíí na koně, a vrátíme se kolem sedmé hodiny večer, možná něco ztihnu, ve čtvrtek a pátek tu už určitě nebudu, ale můžu se Speed Paintu věnovat u babči. S Tekíí jsme se domluvily, že by jsme mohly každá přidávat článek alespoň 1x za týden, tak se máte na co těšit, nevím jak Tekíí, ale se tomu budu snažit plně věnovat. Zatím se mějte, ať se obrázky líbí :).


Důležité datumy

16. července 2012 v 0:01 | Nuntis |  Blog - Deníček
15.7.2012/16.7.2012 - Bude zveřejněna první kresba tabletem (nejspíš žádná sláva)
15.7.2012/16.7.2012 Bude zveřejněn můj první Speed Paint (neslibuji že to bude určitě)
17.7.2012 nebo dříve Bude zveřejněn nový free layout na blog stáhne si někdo? (téma?)
19.7.2012 - Jedu na k babči příjezd za den, 20.7.2012 (možná později podle situace)
27.7.2012 - Jedeme na do Chorvatska/Tunisu příjezd cca za 12 dní (datum příjezdu není jisté)

Napsala jsem si tady seznam mých aktivit, možná něco ubyde, možná přibyde, každopádně budu ráda když mi porádíte co nakreslit tabletem, nebo na jaké téma udělat onen free layout :) děkuji.

Retush Bella Cullen

14. července 2012 v 22:51 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Bella Cullen || Vampire
Bella Cullen || Upír

Nějak jsem se do tohoto blogu vložila O.O no nevadí! Dnešní článek je o filmu "Stmívání" (Twilight), nebo spíše o hlavní hrdince "Belle Cullen" Dnes jsem se nudila a tak jsem před chvíli vytvořila Retush (nevím co to je, ale viděla jsem to na blogu od Avantis a baví mě to :D) takže jsem z normál. Belly udělala úpírku Bellu, je to asi můj druhý pokus o Retush, tak ať se líbí!Never say never!

14. července 2012 v 0:01 | Nuntis |  Blog - Layouty
"Never say never!"
Nikdy neříkej nikdy!

Dnes (12.července 2012), jsem byla sama doma, zapla jsem si pc a překvapivě jsem začala dělat design :D. To se mi vůbec nepodobá což? /Na co bych tak mohla vytvořit design?/ Feral Heart & Arokai! Nevím jestli se někdy odhodlám ho nastavit, upřímě, líbil se mi když jsem tam měla jen pozadí a stránku, potom se to nějak přestalo líbit :D. V rámečcích kde je "Nuntis anděl" portrét budou nějaké obrázky, pravděpodobně Nuntisky a Tekíí :) budu ráda za každý komentář, jaký je názor? :D


Jinak ten layout budu pozměňovat tak sem asi přidám novější verze a podobně. Byl to můj, když to spočítám třetí layout ve Photoshopu CS3, je to tam lehčí než v GIMPU, ale ještě tam neumím pořádně pracovat oO". Prosím napište do komentářů co by jste tam změnili/přidali a podobně. Mě to dneska už moc nemyslí a nápady nemám už vůbec žádné :D. Každopádně budu ráda! P.S: Děkuju Avantis - ty víš zaco ;D.

Inspiraci jsem dostala, když jsem se dívala na sdílení Avantis, dělala jeden design a zkusila tam do stránky dát nakonec taky ten kus papíru, a zbytek se nějak dořešil s její pomocí :D. Tak se mějte já už jdu spát (spát = dívat se na tv, poslouchat písničky, ... >:3).


;-|-; Don't look at me.. ;-|-;

13. července 2012 v 0:01 | Nuntis |  Vlci - Videa
;-|-; Don't look at me.. ;-|-;
Nedívejte se na mě

Někdy je život krutý ...


Tablet

12. července 2012 v 11:50 | Nuntis |  Blog - Deníček
Asi před měsícem jsem si uvědomila "Chci tablet." Tak jsem začala hledat na Heuréce.cz a podobných stránkách, a našla jsem tablet, který mi cenově i výkonově vyhovuje :D. Začala jsem si šetřit a voalá už ho mám objednaný. Wacom Bamboo pen & touch. Pořádně jsem nevěděla do čeho jdu, ale podle speedpaintů co byli na youtube.com s Wacomem Bamboo kreslilo hodně lidí, tak snad jsem si vybrala správně :). Už se nemůžu dočkat na tablet :D. Jinak, neptejte se mě prosím kdy Last Party bude, já to nevím, já ty mapy nedělám a nemám čas se stále Izuny ptát, děkuji. No, takže jestli máte k tomu tabletu nějaké + nebo - tak mi to napiště prosím do komentářů, moc mi tím pomůžete :). Jinak jsem na narozeniny dostala úžasné dárky, mobil, Rexonu :D. A skvělý dopis a deníček od Avantis :3. A děkuji vám všem za přání, a Waxy za obrázek & Avantis taky, doufám že nebude vadit a předběhnu tě s uveřejněním na blogu :D.


Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz