p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Srpen 2012

Our new life

30. srpna 2012 v 13:21 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Zdravím, tak včera jsem si předělávala preset - je o moc lepší, také, že je s tabletem. Dám ho sem na stažení, ale chtěla jsem napsat o jedné doslova úžasné mapě na Feral Heart a o naší group, tak nejdřív ta group, založila jsem group pro všechny CZ & SK lidi, tak se kdyžtak přidejte, jmenuje se FeralHeart [CZSK]. Hledala jsem na netu nějaké mapy, kde by jsme s Tekíí mohly "relaxovat" a našla jsem, mapa je asi ta nejhezčí ve které jsem kdy byla, je tam mír a klid, kterého teď v poslední době moc nemáme. Chtěla jsem ji dát na stáhnutí, ale už jsem ji nenašla :(. Ale co, je spousta jiných a hezkých map, až nějakou najdu, tak ji sem dám hned. Dávám sem své obrázky z mapy, ať se líbí, možná někdo pozná mapu a bude vědět kde ji stáhnout, zatím :).

Nuntis preset pack 0.1

29. srpna 2012 v 13:15 | Nuntis |  FH - Na stažení
Ahoj, tak nakonec jsem Feral Heart rozjela a mohla jsem si s Tekíí zahrát - naštěstí. Mám v úmyslu dát na ulož.to instalačku (FH setup a patch), aby si lidi, co udělali to samé co já mohli stáhnout hru, i když to neudělal asi nikdo :D. Dnes, tady dám preset pack, kde jsou všechny mé presety (celkem 3) můžete je vidět dole na obrázku (celý článek), první preset mám od Waxy, na svůj char. VanWingle (bratr od Nuntis) asi to jde na vzhledu vidět :D, druhý preset Daredevil, mám adptovaný od Osire a třetí - Nuntis jsem si dělala překvapivě sama. Moc jich není, na FH mám jen tři chary, když nepočítám můj char. "TESTER" který mám pro testování nových map :D. Od té doby co se mi ztratil preset od Angelky, jsem měla hodně presetů a nakonec to zkončilo tady u toho, tak si je stáhněte ať mě vidíte ve hře :).

Informativně

29. srpna 2012 v 10:55 | Nuntis |  FH - Informace
Zdravím, no, asi to už víte, na Feral Heart se kašle, nikdo se o něj nestará a ani není možné si ho stáhnout. Hází to error. A já blbá jsem si stáhla doplněk FH+, samozřejmě že mi nejel stejně jako Feralistic I, Feralistic II a Feralistic III. Tak jsem se rozhodla si Feral Heart i s FH+ odinstalovat, jenomže to jsem neměla dělat, protože si teď nemám jak stáhnout hru. Super že? Tak si počkám dvě hodiny odesíláním hry a patchu u Tekíí, snad to půjde. Je to škoda a je mi toho líto, jestli to nevyřeším tak si už asi dlouho nezahraju a tím pádem nebude ani Last Party, ona měla být plánovaně o prázdninách ve dvou nových mapách, ale jak víte tak plán selhal, Izuna neměla čas na mapy a tím pádem nebude. Ale bude něco jako "oživení" Feral Heart hráčů apod. už několik lidí mě prosilo, abysme uspořídali něco jako sraz v mapě Fantasy, lepší než nic, a navíc to je dobré, protože někteří už Fantasy mají, já myslím že ji už nemám - to se musím přiznat, ale někde ji najdu na stažení a dám ji sem v příštím článku, já nebo Tekíí. Tak to byl článek jen tak informativně, ať jste v obrazu. Jinak už mám do FH nachystaný item patch a nějaké ty mapy, jestli budou dobré, dám vám sem downloand :). Zase jsem napsala na svůj blog http://nuntis.blog.cz zajímavé co? O prázdninách byl pozastavený, tak jsem tam od června nic nepřidávala, posledně se hodně věnuju těm koním a, nebyl prostě čas, snad mě chápete. A real life? No krom toho, že si chystám nabarvit vlasy na fialovo je vše v klídu, ale bojím se že z toho bude černá a tím pádem ze mě bude nějaká smrtka :D děkuji za přečtení, tak zatím se mějte, ahoj!

FAQ - otázky

27. srpna 2012 v 22:55 | Nuntis |  Blog - Kontakt
O Feral Heart a Aro'kai není co psát, tak sem přidávám nápad od Tekíí, je to něco jako FAQ, tedy otázky a odpovědi. Vy tady napíšete nevulgární a ne příliž osobní otázky (může jich být max. 10). Můžete se ptát na Feral Heart, na Aro'kai, na nás, blogování na cokoliv a my vám odpovíme, nebo pokud možno budeme hledat odpovědi. Děkujeme. :)

1. Nunu - Ako urobit preseta? Kam to mam uloziť? A ako to mam dať do hry?

Nuntis: Ahoj, jak vytvořit preset ti tady vysvětlovat nebudu - nedočetla by ses, tak ti tady dám odkaz na můj tutorial, snad ho pochopíš :) jinak se presety ukládají do C:/FeralHeart/my_presets a např. preset_4. Vše co tam uložíš se musí jmenovat např. když máš tělo, musí to být preset_4body a musí to být png! Stejně tak s hlavou, ocasem, mane a očima. preset_4mane, preset_4head, preset_4eye, preset_4tail. Jinak tutoriál jak na preset najdeš tady: http://feralheart-arokai.blog.cz/1203/jak-udelat-preset přikládám i video z youtube. Přeji hodně štěstí při tvorbě presetu! :)
2. Nuntis - Jak natáčet hru?

Nuntis: Zdravím, napadlo mě, že vám napíšu jak natáčet hru, zkráceně si stáhnete plnou verzi programu Fraps, je to program pro natáčení her. Zapnete ho, dáte ho na "lištu" a zapnete hru, vlevo nahoře by jste měli mít takové žluté čísla, jestli ano, je vše v pořádku a stisknutím klávesy f9 můžete natáčet - vše lze přenastavit. :)
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

EVERGIA

22. srpna 2012 v 10:08 | Nuntis |  Blog - Deníček

Zdravím, pamatujete si na náš pokus Sever Wolves? Byla to naše první RPG, ale teď máme něco nového, je to svět jménem Evergia, se jménem už by neměl být žádný problém, jelikož jsme ho s Waxy samy vymýšlely, děkuji ji za pomoc :). Jinak od včerejška je hra v provozu. Je tam otevřen nábor správců, ale byly by jsme rády kdyby jste se přidali :). Zatím se mějte!

http://evergia.blog.cz


Naše vlčí jména na EVERGII.
  • Nuntis - Nyra
  • Tekíí - Tesarri

Upíři

19. srpna 2012 v 15:45 | Nuntis |  Blog - Deníček

Ahoj, dnes bych vás chtěla seznámit se svou noční můrou ...

Zapadá slunce a já jsem v našem domě. Náš dům však nevypadá tak, jak jsem si ho pamatovala, většina věcí byla ze dřeva, až to tam bylo k nepoznání. Staré dřevo hnilo a já se zapadajícím sluncem jsem vyšla ven. Šla jsem vykošenou cestičkou s cílem, že zajdu jako obvykle do nedalekého obchodu. Náš dům byl na velkém kopci, a všude kolem mě, byly vysoké traviny, vyšší než já. Už se mi nechtělo jít, tak jsem si to chtěla přes ně zkrátit.

Šla jsem rovně, a rukama jsem dávala pryč trávu co byla předemnou. Najednou jsem zaslechla divné zvuky, chtěla jsem se rozhlédnout, ale nemělo to cenu, přes tu trávu bych sotva něco viděla, šla jsem dál. Zase ty zvuky, tentokrát ... někdo za mnou běžel, začala jsem se strachem utíkat a při běhu jsem uvitěla je, upíry schované v té dlouhé trávě. Znervózněla jsem, a rychle jsem se rozběhla domů.

Najednou se vedle mě objevila moje mamka, na nic jsem se ji neptala a obě jsme se snažily vyjít ten velký kopec, na kterém byl postaven náš dům. Upíři běželi za náma, a mamku chytli za nohu, s větou: ,,Rychle uteč!" se vytratila i s upírama v trávě. -TICHO- a klid. Došla jsem bez škrábance domů. Uřícená jsem běžela k tátovi a sestře. Sestra si hladila naší kočku, která ležela na naší lince, a já řekla: ,,Alespoň že ty nejsi upír Cleo ..." Naše kočka Clea, najednou vycenila její upíří zuby s hrozivým zvukem, v tu chvíli jsme od ni se sestrou odskočily a táta vyndal pušku a už nebyla ...

S brekem jsem běžela po schodech až jsem došla do naší druhé kuchyně v horní části bytu. Podívala jsem se z okna, a můj pohled jsem upřela na sestru, která šla za mnou po schodech. Potom jsem si uvědomila, že jsem pod oknem zahlídla tátu, který tam stál a kolem něho se hemžili upíři. Rychle jsem se tam zase podívala, ale nikdo tam nebyl, byly tam jen krvavé skvrny...Vlčí vytí

14. srpna 2012 v 22:02 | Nuntis |  Blog - Deníček
Slyším záludné vlků vytí,

jsou v okolních houštiách skrytí.
Jejich oči po mě šílí,
budou čekat už jen chvíli.

Všude kolem samé stromy,
přesto běžím - nevím kudy.
Vím že nakonec mě chytí
a skončí tak moje žití.

Měsíc na nebe výš stoupá,
nad temným lesem se tiše houpá.
Nad temným lesem se svíjí,
vlci k němu dlouze vyjí.

Nevím kudy dál mám jít,
kde by mohl konec lesa být?
Kde bych se skryla před tím zrakem,
kde bych se přikryla temným mrakem?


Běžím po cestě, vířím prach,
mám ze smrti strašný strach.
Už je pozdě na zoufání,
nadouvání ... k uzoufání.


Nikdo si už nevzpomene,
že jsem kdysi žila,
že jsem tady sama v lese
o svém životě tiše snila.


Našla jsem ve své historii starou báseň o vlcích, které jsem už jako malá "žrala". Jinak prosím hlasujte v anketě, jestli by jste chtěli aby jsme zase měly podobnou RPG (Role play game) s vlky, jako jsme kdysi měli Sever Wolves, děkuji :).Objednej si preset

11. srpna 2012 v 20:12 | Nuntis |  FH - Na stažení

Rozhodla jsem se, že založím objednávku na presety, i když moje presety za moc nestojí, zkusím to, možná bude mít někdo zájem :).


Chceš si objednat preset do hry Feral Heart ?

- Pravidlo 001 Neptej se mě kdy preset bude, bude až budu mít chuť a čas.
- Pravidlo 002 Jestli preset někde zveřejníš (na blogu) napiš že jsem ho vytvořila já.

- Pravidlo 003 Neupravuj preset a nijak ho neměň.
- Pravidlo 004 Nevydávej preset za svůj.
- Pravidlo 005 Jestli si v mezičase preset objednáš u někoho jiného a můj už nebudeš chtít tak mi dej vědět ať ho zbytečně nedělám.Souhlasíš ? Napiš do komentářů:

- 001 Jméno nebo Přezdívka.
- 002 Kontakt na tebe, popřípadě blog.
- 003 URL kvalitního obrázku, podle kterého chceš preset
- 004 Nějaké zvláštní přání (představuješ si ten preset nějak?)
- 005 Souhlasíš s pravidly? ANO/NE


Nuntis je tady & Nový design taky!

11. srpna 2012 v 19:16 | Nuntis |  Blog - Layouty
(Přednastavený článek) Zdravím všechny návštěvníky našeho blogu! Jsem zpátky a už nikam se nechystám :) tímto výletem sem zakončila své prázdninové cestovaní. Ale tak, alespoň se budu moct více věnovat blogu. Musím říct, že v Chorvatsku bylo nádherně, počasí nám vyšlo a moc jsem si to užila. Už mi chyběli koně a těším se zase až se projedu na hřbetech poníků :D.


Taky jste si všimli? Nový design od Pixie. Tekíí už o tom psala článek a musím říct, že moc potěší vrátit se s dovolené a mít nový a úžasný design. Takže Pixie patří ti veliké DÍKY :).


Nadpis.

5. srpna 2012 v 14:43 | Tekíí |  Blog - Deníček
Ahoj lidi, tento článek bude o ničem. Dávám ho tu jenom proto abych částěčně splnila Nuntisino přání - aspoň 3 články.
No, budou jenom 2, protože zítra jedeme na týden na dovolenou k moři! x). O LP "překvapivě" žádné novinky. Tak to je vše, a promiňte mi krátké články :D ..

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz