p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Prosinec 2012

Vánoce jsou tady!

24. prosince 2012 v 0:01 | Nuntis & Tekíí |  Blog - Deníček


Je to tady! Vánoční čas! Né všichni mají rádi Vánoce, né všichni slaví tento den v roce. Ale já patřím do skupiny těch, co milují Vánoční atmosféru a celý tento pro mě nádherný den :). Dárky pro rodiče a ségru mám nakoupené a už se těším, až je budou rozbalovat, stejně tak se těším na dárky pro mě :3. Všem vám teď přeji Veselé Vánoce a předem šťastný nový rok 2013! Strašně to utíká :). Ale i tak, mějte se krásně a užite si Vánoční den co nejlíp můžete! Já si jdu rozkrájet jablko, nachystat dárky, pomoct mámě v kuchyni a celkově toho mám hodně naplánovaného. Myslím, že většina z vás ví, o čem mluvím :D. Blog je taky ve Vánoční náladě, jak vidíte :) tak ještě jednou Veselé Vánoce! Článek je přednastavený, o Vánocích nejsem na Pc. Loučím se, Nuntis :).

---

Taky bych Vám chtěla popřát Veselé Vánoce a šťastný Nový rok :). Jak už psala Nuntis , tak je mnoho lidí, kteří Vánoce neslaví,ale my patříme k těm, kteří Vánoce zbožňují :D! Tyto Vánoce, jak už všichni víte, jsou v pondělí. V pondělí a ve středy chodím na koně, takže je jasné, že je v tom týdnu vynechám. Jinak, Vánoce si užijte, ať jsou co nejkrásnější a ať máte dárečky které jste si přáli. Tak to je ode mně vše. Mějte se :) Tekíí.
Takže k věci, tady máte náš Vánoční dáreček = menší video. Scénář: vymýšlela Tekíí, Děj: vymýšlela Nuntis a Tekíí. Nahrávala a upravovala: Jsem já Nuntis :). Takže vidíte, že tady hrála spolupráce velkou roli, a to není u našich videí moc často, tak si toho važte :D! Video je dlouhé přes dvě minuty, doufám, že naše snaha nebyla marná. Přeji příjemnou zábavu :).


Jsou Vánoce a Nuntis je sama. Náhle na obloze spatří červeného vlka, ten k ni příjde a ukáže se, že je to její Vánoční duch, který ji jako dárek věnuje Tekíí :) vše dobře dopadne, protože i přes to, že Nuntis a Tekíí nemají žádné dárky, mají jedna druhou, a to je podle nás podstata Vánoc. Doufáme, že se vám video líbilo, a že se s námi podělíte, co jste dostali pod stromeček kromě doufám dobré Vánoční atmosféry, protože bez ní by Vánoce být ani nemohly :)!

Aro'kai memories

15. prosince 2012 v 16:36 | Nuntis |  Arokai - Informace
Zdravím, asi jak jste očekávali, o Aro'kai vám žádné nové informace nepřináším. Aro'kai se začalo vytvářet už v roce 2010, možná 2009, je strašné jak to utíká. I když to tak dlouho trvá, myslím si, že výsledek bude stát za to! Jednu dobu se Superfeesh zkazil programátor nebo jak to skutečně bylo ... tak nemohla pracovat na hře. V poslední době nepřidala nic nového, až na Canine Creator ve kterém jsem dnes vytvořila video. V blízké době ho dám na youtube :). Chápu, že to tak trvá, vytvářet modely není nic lehkého a už vůbec celá hra ne. A člověk nemusí mít každý den čas. Každopádně doufám že hra bude, a Superfeesh si zaslouží obdiv už za to, co udělala :P. Dám vám tady starší trailer hry a moje staré FAN video, aby jste se trošku natěšili, i když já už jsem dneska natěšená dost, ale ne na Aro'kai, ale na Vánoce! :)
Jak se dostat do Atlantis, a jak do Last Cave?

7. prosince 2012 v 6:42 | Nuntis |  FH - Informace
Zdravím, s Tekíí jsme začaly "zkoumat" FH svět a objevily jsme dvě nové mapy, co jsou v Update, víme to už dýl, ale píšu tady až teď ;).


Tak, nejdříve se musíme dostat do první mapy, a to je Atlantis, půjdeme do "home" tedy do Lonely cave. Tam, půjdeme přes portál do South Pole, v South půjdete jen jedním směrem, a to je směr nahoře vpravo v mapě. Jakoby "roh" toho terrainu mapy South Pole, když tam dorazíte, měl by tam být nepřéhlednutelný portál, a to je portál do Atlantis. Teď krok druhý, jak se dostat do Last Cave - tedy poslední jeskyně. Jak máte mapu Atlantis (ten terrain vlevo nahoře) tak tam máje jednu velkou bílou "tečku". Váš směr bude naproti té tečky, tedy dolů po mapě. Tam někde by měla být jeskyně s diamantem, a někde kousek od ní, jeskyně s portálem. Je to jedna z "ukrytých" map, takže jestli ji najdete, tak jste za vodou. Přidávám obrázky, 1. portál do South Pole, 2. portál do Atlantis, 3. portál do Last Cave, 4. už v Last Cave c: doufám, že vám můj tutoriál pomohl, když ne, zkuste si to najít na youtube ;) tak zatím.Vánoční aktuality

5. prosince 2012 v 6:55 | Nuntis |  Blog - Deníček

Zdravím, jak si užíváte školní dny? Asi dost blbá otázka, my pořád píšeme - hlavně z Matiky. A známky jsou čím dál horší. Musím si to opravit, ale když pomyslím na Vánoce, hned se mi zlepší nálada :) ne že by mi šlo o dárky, ale spíše o tu atmosféru, na kterou se tak nesmírně těším. Máte už vyzdobený dům? My budem zdobit týden před Vánocema, včetně Vánočního stromečku. Pro Vás tady máme taky překvapení. Po dlouhém úsilí jsme s Tekíí vytvořily 2 a půl minutový film o Vánocích. Jmenuje se "The Christmas Spirit" což znamená Vánoční duch. Doufám, že se máte na co těšit, video tady bude přesně ve Štědrý den, stejně jako přání :). Ale my tady s Tekíí nebudeme, máme takový ... zvyk že o Vánocích nechodíme na pc, a co by jsme tu taky dělaly, když bude tolik příprav :3 loučím se!

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz