p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Únor 2013

|MAP| Island The Paradise

26. února 2013 v 18:56 | Nuntis |  FH - Na stažení
|MAP| Island The Paradise
|MAPA| Island, ráj

Zdravím :) vytvořila jsem mapu ve Feral Heart. Původně kvůli toho, že sestra chtěla mít nějakou mapu, kde by se nenudila. Její nápad jsem uskutečnila, alespoň to tak připadá ségře. Já moc spokojená nejsem, ale jako první public mapa - s normálními objekty ve FH to docela ujde :D ... ne? Vytvořila jsem proto krátké video, shrnující mapu. Kdyby byl zájem --> napište a dám sem do článku odkaz na stáhnutí mapy. Tak zatím se mějte a ještě chci dodat, že ve videu jsem použila Remix co se mi líbil :D tak se mě prosím neptejte jak se píseň jmenuje, můžu vám maximálně poslat youtu.be odkaz ;).Primitive Call

19. února 2013 v 16:00 | Nuntis |  Blog - Deníček
Zdravím všechny, tak už delší dobu sleduju na DeviantArtu jednu hru ve vývoji - dnes sem se rozhodla, že se o ni s vámi podělím. Jde o hru se jménem Primitive Call což v překladu znamená něco jako Primitivní Volání. Hra je o vlcích, ano zase o vlcích :D. Ze hry jsem já doslova nadšená. Líbí se mi jak grafika, tak celý nápad a hra. Hra je nejspíše o reálných vlcích, tzn. žádné spirály, žádná hříva a podobně. Ani mi to nevadí, zatím co jsem viděla, jsou tam markingy zajímavé. Hru vytváří osoba jménem SISU. Dole můžete vidět pár obrázků a videí o hře (moc toho ještě není, hra je teprve dá se říct na začátku své kariéry :D).

IN THE DARKNESS v temnotě

11. února 2013 v 18:08 | Nuntis & Tekíí
Zdravím! S Tekíí jsme se rozhodly, že budeme pro vás natáčet 'seriál' o vlcích se jménem "In the darkness" což v překladu znamená "v temnotě". Včera večer jsme natočily pár scén s hlavníma postavama a to jsou Sorena, Ibahunt, Sekai a Lobba. Dnes večer nás napadla myšlenka, že by jsme mohly rovnou natáčet s celou smečkou (vysvětlení -->) na DA jsem našla free presety celé vlčí smečky, my s Tekíí jsme si vybraly jen čtyři hlavní charaktery co budou ve filmu, ale napadlo nás, že kdyby jste chtěli, tak by jsme mohly udělat něco jako registraci na každého vlka, a vy by jste ve filmu hráli s námi. Museli by jste: Vybrat si jednoho NEZADANÉHO vlka ze smečky, preset by jsme vám poslali na email (nějaký kontakt). Museli by jste si stáhnout mapu, ve které celý film točíme a museli by jste být aktivní na tomto blogu, protože by jsme tady psaly natáčecí dny tzn. každý určený den by jsme se sešli v určitý čas v té mapě a začalo by natáčení - za hlavní alfa vlky hrajeme já a Tekíí. Vztahy mezi vlkama jsou níže. Také tady máme krátké intro s hl. čtyřma postavama.
---

Chcete se přidat? Vyberte si jednoho z nezadaných vlků, zapište vaše jméno/přezdívku, e-mail (jestli jste více na skype tak napište skype) a jméno vlka kterého si chcete zabrat. Jestli víte že na "RPG" nebudete mít čas, a nebudete stíhat, prosím nezapisujte se, jinak budeme rádi za každého člověka! Děkuji :). Jinak natáčecí dny nebudou často, může se stát že budou např. 1x do měsíce. Taky jsme jenom lidi a nahrát, natočit, upravit a potom dát na youtube video není jen tak. ;)
---

Sorena: Bílá vlčice s tmavě modrýma očima a růžovým čumákem (viz. video). Nuntis
Sekai: Šedý vlk se žlutýma očima a černým čumákem (viz. video). Tekíí
Lyall: Bílá vlčice s oranžovýma očima a černým čumákem.
Lobba: Černý vlk se zelenýma očima a černým čumákem (viz. video).
Kurt: Hnědý vlk s modrýma očima a černým čumákem.
Ibahunt: Šedý vlk se zelenomodrýma očima a černým čumákem (viz. video).
Darkmoon: Šedohnědý vlk s červenýma očima a černým čumákem.
Daira: Šedá vlčice s tmavě zelenýma očima a černým čumákem.
Connan: Šedý vlk s hnědýma očima a černým čumákem.

Pár nových kousků

4. února 2013 v 15:37 | Nuntis |  Arokai - Novinky
Ahoj :), takže Superfeeesh již přidala nové obrázky, je to sice už docela dávno, ale dám to ještě sem pro ty, co to neviděli. Jsou to obrázky objektů a map z Aro'kai, ale Superfeeesh píše, že jen testuje takže je málo pravděpodobné, že to ve hře bude, takže s tím nepočítejme :D ale co, můžou tam být mnohem lepší věci.
---


---


---


---
K obrázkům:

Superfeeesh píše: I'm testing. This specific setting won't likely be in Aro'kai.
Překlad: Testuji. Tato specifická nastavení nebude pravděpodobně v Aro'kai.
---

Superfeeesh se také ptala na DeviantArtu:

Superfeeesh píše: Out of curiosity, which species would you want to see first?
This won't change anything currently set in stone.
Překlad: Ze zvědavosti, který druh zvířete chcete vidět jako první?
To nebude nic měnit v aktuálním nastavení.
---

Chcete se přidat k návrhům? ZDE. Já osobně bych nejraději viděla asi draky :) ale každého názor jiný. Co jsem viděla tak hodně lidí by chtělo vidět sovy, teda podle toho co jsem viděla! :D
---


Kopírujte pouze se zdrojem!

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz