p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Červen 2013

Dovolená - Egypt

28. června 2013 v 10:44 | Nuntis |  Blog - Deníček

Jako každým rokem i tento jedu na dovolenou, začínám mít pocit, že se to stává tradicí :D. Tentokrát to není Chorvatsko, ale Egypt. Letí nám to v neděli 0:00 (půlnoc), což znamená, že nebudu moct být na pc, ani na blogu :). Takže se tady o to stará Tekíí (očekávám alespoň 2 články) :D. Vysvědčení dopadlo líp než jsem čekala, já i Tekíí máme vyznamenání, které se nám do budoucna bude hodit. Ještě zbývá přežít v devítce a máme to z krku. Přeji vám ať si vaše prázdniny užijete jako já někde u moře, a když ne tak alespoň u bazénu. A když taky ne tak se vyplácněte alespoň někde do kaluže :D (vtip). Tak ahoj! Užijte si to tady! ;)

Tekíí, jako minule - v rozepsaných :)


O mě a o blogu

25. června 2013 v 20:00 | Tekíí |  Blog - Deníček
Ahooj! Píšu tady jen krátce a na rychlo, o Feral heart nic nového, o Arokai taky ne , tak tady napíšu něco o mě a o blogu. Co dělám když už skoro vůbec nejsem na blogu? Hraju HOWRSE! Nikdy mě to nebavilo tak, jak mě to baví teď. Je to asi i tím, že chodím na koně. Před půlrokem jsme změnili stáj, ale to už víte. A nelituji toho v žádném případě, i když se mi ze začátku trochu stýskalo po koních atd. ale to bylo tím ,že jsem tam byla nová. Teď si uvědomuji, že v bývalé stáji to bylo hrozné.. vůbec mi to tak nepřišlo, ale teď mi to všechno dochází, že někde můžou být super koně, super kolektiv, super okolí a další super věci :). Včera jsme s Nuntis zjistily skvělou věc! Jeden kůň ze stáje, kde chodíme je Irský Tinker! To mě velmi překvapilo, protože na howrse se mi ti koně líbí:D. A konečně tu už je konec roku.. Doufám, že v devítce se už budu chovat víc normálně a chci si ten poslední rok na základce užít. Už doufám nebudu nikdy tak namyšlená... :D ani nevím proč to tu píšu, ale uvědomila jsem si , že moje chování bylo nepřípustné, ale některé věci některým lidem asi nikdy nezapomenu.. (berte si to v jakém smyslu chcete, jestli v dobrém, nebo špatném..). A přes osmičku se staly taky věci na které asi nebudu moc ráda vzpomínat, a bylo to chybné ,když jsem to udělala .. Ale tak bohužel stalo se :D, a někteří lidi se taky ukázali jako pravý kámoši a falešní.. No takže shrnutě : Co se má stát, to se stane a tento rok mi dal hodně!
Konec čau ahoj!

Návrat & Aro'kai

25. června 2013 v 17:48 | Nuntis |  Arokai - Informace
• Zdravím Vás! Tak, dlouho jsem tu nebyla, až se za to stydím. Někteří z vás ví/tuší důvod mé a Tekííné neaktivnosti. Je v tom hodně věcí jako např. koně, škola, kamarádi, grafika a kreslení. Já se chystám na Uměleckou školu, a tak musím nakreslit 20 obrázků, které tam dám, už budem v devítce tak nemáme moc času :x. Pár obrázků jsem našla ve výtvarce ze školy a pár mám zahrabaných doma někde ve stole :D. No jsem zvědavá co řeknou na ty moje "hrůzodíla" ... Prázdniny se blíží, dovolená taky a náš společný tábor na koňích s Tekíí, sestrou a sestřenkou je za dveřmi :3. Držte palce ať nám na srpen vyjde počasí, ať si to tam společně s koňmi užijeme!

• Asi vás hodně zajimá co se stalo s našim milým Aro'kai. Pár novinek by se našlo - no spíše né novinek, ale obrázků s markingy. Lepší než nic ;). Jsou tady markingy jelenů, medvědů a tak dále. (Zdroj obrázků: Arokai.blog.cz).

http://24.media.tumblr.com/1930d72e360f00894399c9843131e418/tumblr_mndp23yH7t1s65pg4o1_1280.png

http://25.media.tumblr.com/57d510a968efdc427cbc1f06f627b1d9/tumblr_mndp23yH7t1s65pg4o2_1280.png

http://24.media.tumblr.com/1bca1bc04552d7a84608a41c8f1124cc/tumblr_mndp23yH7t1s65pg4o3_1280.png

• Starostí mám jak víte hromadu. Nechtěl by někdo chvíli šéfovat Evergii než se vrátím z dovolené? Při dobře vykonané práci je možná stálá administrace. Potřebujeme každou ruku, skoro nikdo tam nechodí, kvůli dlouhé pauzy, ale věříme, že se vše dá zase do pořádku. Jestli máte zájem napište mi do komentářů (registrace není nutná, jen kdyby jste administrovali stále.) Takže prosím pište!

Svět vlků Evergia


• O FH nic nového. Žádný update a tak dál (což je divné) :/ ...
Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz