p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Červenec 2013

Aro'kai Aktuální modely & markingy

20. července 2013 v 13:24 | Nuntis |  Arokai - Novinky
Aro'kai se zase rozjelo! Budou články, zejména o Aro'kai. Udělala jsem i video (sice má špatnou kvalitu, ale je to jen ukázka feline dema. Už samotné demo mě zaujalo, doufám že váš také.) Mám tady ukázku modelů a markingů zvířat v Aro'kai. Snad se líbí, podle mého vypadají úžasně! Doufejme, že nebude žádné další pozastavení a Aro'kai vyjde co nejdříve - mě by úplně stačilo další demo, nebo nějaký editor ^-^ teď se spokojím s feline demem :). Jinak náš blog čeká nový design! Vytvoří nám ho blog Designy-na-objednani tak se máte na co těšit. Chtěly by jsme to tady zase pořádně rozjet ;). Ale design nás čeká asi až po táboře, protože jak někteří víte, jedeme na tábor ke koním, se kterýma budeme celý rok a ještě déle (chodíme tam i do oddílu a o prázdninách 8.8. nás tam čeká první tábor) tak nám držte palce :).

Arokai feline editor

19. července 2013 v 12:25 | Nuntis |  Arokai - Na stažení
Ahoj! Přináším úžasnou zprávu! Onowl měla překvapení, a to už odhalila! Bylo to Aro'kai feline demo (offline), které je ke stažení ZDE. Přeji příjemnou zábavu! :) Informaci jsme načerpaly z blogu Arokai.

Nejnovější model medvěda (WIP):


Happy Birthday!

7. července 2013 v 13:36 | Tekíí |  Blog - Ostatní
Ahooj! :D Hádejte kdo má dneska narozeniny??:D NUNTISEEEK Úžasný. Bohužěl tady není, ale my si celý ten týden vynahradíme u koní. No a tady máme pár dárečků:

kytka , hrh,hrrhh,egehh

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz