p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Srpen 2013

štěnátka

18. srpna 2013 v 21:31 | Tekíí

Ahooj! Pes ode mě a on Nuntisečka bude mít štěňata!!!!!!! To je super, čekaly jsme na to už přes rok a teď už se to konečně vyplnilo Smějící se. Teď už jsme jako rodina Smějící seSmějící se. Chci jednoho hafana, ale nemůžu ho mít takže to je jediné blbé :D .. Prazdninky utikaji, ale musim uznat ze tyto byly povedene :D. Chodi nekdo jeste na nas blog? :D Jestli jo tak nechte koment. Byly jsme na tom tabore dostaly jsme fotky a je to des :D. Prvni noc jsme vubec nespaly, a pak uz jo :D. Uz se tesim a doufam ze u nas bude Nuntisek spat :D. Asi prestanu chodit v zabkach :D ( ne neprestanu ) , uz se mi stalo hodne urazu kvuli nim. Zapichla jsem si do nohy patyk, Ukopla jsem si dvakrat prst :D , ted mam dva prsty nakrupnute Křičící. No nevim jestli to je velky clanek ale asi jo.


Zpátky z táboru!

15. srpna 2013 v 23:58 | Nuntis |  Blog - Deníček
Co vás čeká: novinky ohledně Arokai, obrázky z Arokai, nový design, více zajímavých článků (snad :D)

Ahoj všichni! No, já a Tekíí jsme se už vrátily z táboru. Bylo tam super, sice spát ve stanu v zimě a v dešti nebylo moc příjemné, ale zvládly jsme to! Musíme se přiznat, že jsme se už nemohly dočkat svých postelí, mazlíčků a jídla, nojo prestižní kuchyni máme vždy jen doma :D. Sice tam dobře vařili, ale jídlo bylo málo solené (až na poslední den), ale dalo se :). Koně byli úžasní a poslední den jsme jezdili 10 minut bez sedla na dvou koních, cval byl nejlepší (jak jinak) byly jsme rády, že jsme ještě nevyšly ze cviku ;). Navíc jak jsme se vrátily, byly jsme překvapené neplánovaně jsme obě měly předělané pokoje a Tekíí měla i vymalováno, já mám nějak dva roky pěknou stěnu, takže to fakt není třeba, ale mám to tady o hodně lepší než dřív a to nemluvím o nových dveřích, koberečku a závěsu. Celkově prostor v mém pokoji je líp využitý a to se mi moc líbí :D.

No, máme 2 100 fotek z táboru (počítá se i se všemi účastníky táboru), chcete nějaké fotky?

horse gif | Tumblr

Rozjela jsem to na Evergii a snažím se hru dělat zábavnější, přehlednější a aktivnější. Nabírám nové správce a administrátory, takže jestli na to máte vážně čas, přidejte se prosím, alespoň jako nový aktivní člen. Prospělo by to néjen mě a lidem co hru hrajou, ale celkově celé Evergii a ta by byla o to zábavnější. Možná vás nové pravidla zaujmou, takže doporučuji přečíst. Budu se těšit na nové členy a jestli to nebere zrovna vás, můžete to poslat dál. Míst je tam nekonečno a každému dáváme šanci se tam dostat, takže registrace je skoro jistá (pokud máte psací talent) ;D!

Přidejte se k nám na Evergia.blog.cz :)Pozastavení - tábor

6. srpna 2013 v 13:24 | Nuntis |  Blog - Deníček
Zdravím! Kvůli již zminěného táboru se nebudeme moct od 8.8.2013 do 14.8.2013 věnovat blogu. Tím pádem je blog pozastaven do určeného datumu. Tak prosíme o trpělivost :). Děkujeme!

---> budeme rády za každého nového člena, nebo pomocníka na Evergii


Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz