p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Duben 2014

Aro'kai old feline demo

20. dubna 2014 v 20:17 | Nuntis |  Arokai - Informace
Tak jsem pro vás udělala video ze staršího Arokai feline dema http://emo-hannah.blog.cz/ (co bych pro vás neudělala). Je tam starý model lva, aby ten nový nemohl nikdo ukrást :). Ale markingy a vše se mi líbí, jen doufám, že Arokai bude někdy hotové.


+ Našla jsem jeden obrázek 2014 s wyvernem z Arokai. Co na něj říkáte? :)

ARO'KAI: Wyvern Wip by corndogbutts


Spectrum UTK | Download

17. dubna 2014 v 9:36 | Nuntis |  IT - Na stažení
Hru si stáhnete ZDE na officiálních stránkách serveru. Nejdřív se musíte zaregistrovat, po přihlášení najeďte do "Game Downloads" sekce a tam klikněte na:

Poté už jen stačí najít si vám vyhovující download a začít stahovat. Hra se každému stahuje jinak dlouhou dobu, u mě to bylo 6 minut, u Tekíí 30. Ale každopádně vám to bude stát za to :). Přeji příjemné hraní!


+ V blízké době můžete očekávat nový design :).


Impressive Title | Spectrum UTK

14. dubna 2014 v 0:01 | Nuntis |  IT - Informace
Ahoj, tak jsem vám chtěla říct, že jsem Spectrum UTK, vlastně celé Impressive Title zařadila na blog jako samostatnou rubriku. Rubriku najdete v menu. Dále jsem si všimla, že se nám zvedla návštěvnost O.O vážně děkujeme, začly jsme psát články a z 5 lidí, kteří navštívili blog den před tím, je zde 18! Za co jsem velmi ráda :), s Tekíí máme v plánu se do toho vážně opřít a začít přidávat fotky, videa, update a různé další zajímavosti. Napadla nás i myšlenka, že by jsme vám dělaly vlogy, takovou formou, že by jste se nás ptali na ASK.fm na otázky, a my by jsme odpovídaly ve videu. Ale aby jsme se nestrapnily, bylo by to natočené na FH nebo IT a námi pouze dabingované :). Proto vás prosím, aby jste hlasovali dole v anketě a kdyžtak přidali nějaký ten komentář. Chceme dosáhnout toho, aby zde bylo zase 15 komentářů u jednoho článku, jako to bývalo kdysi. Jen doufám, že nepohoříme :)!

Bullet Train

12. dubna 2014 v 21:00 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
- Spectrum UTK | Bullet Train -
Tak tady je první video ze Spectra, naučila jsem se používat v SV nové efekty, tak snad se to oplatilo :). Jinak mám nový účet na YT - TheNuntis, takže videa budu přidávat podle počtů odběrů a podle toho jak se vám budou líbit. Vždy je přidám na blog :).Jsem zpět

12. dubna 2014 v 16:14 | Tekíí |  IT - Informace
Jsme zpět! Společně s novým serverem se vracíme na blog a budeme opět aktivnější. Doufejme, že nás blog nepřestane bavit, a že zůstaneme co nejdéle to půjde. Potkat nás můžete ne serveru Spectrum, o kterém Vám už Nuntis psala. Hra je nová, a proto tam ještě není moc lidí. Podle mého názoru je to lepší než Feral Heart. Hra Arokai je dostupná pouze v demo verzi, kde si můžete vytvořit postavu lva. Pokud by jste chtěli odkaz na stažení, tak napište do komentářů.


Impressive Title

11. dubna 2014 v 13:57 | Nuntis
IMPRESSIVE TITLE
Aktuální server na kterém hrajeme: Spectrum UTK
Hrajeme za: Nuntis & TekiiSkyscraper?

11. dubna 2014 v 13:37 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Tak jsem si včera zapla Spectrum, jen tak si běhám na poklidné krajině savany a co nevidím :D.
Včera jsem šla hrát se sestrou (Simunka) IT Spectrum UTK, rozhodly jsme se že se podíváme do všech jeskyní v savaně a ulovíme nějaké ty zvířata. Šla jsem po jednom Elder Elephantovi a najednou se vedle mě objeví obrovská žirafa O.O málem jsem dostala infarkt! No, ale alespoň jsem dostala takovou pawfire na zadní nohu. Ještě tak získat tu druhou a bude to kompletní :3, tady máte pár fotek. Jinak jsem ráda, že tady na blog ještě někdo chodí. Bude to těžké, ale chci, aby jsme získaly takovou návštěvnost, jako tady bývala kdysi :) snad se nám to podaří.

Hell yeah, we're back!

9. dubna 2014 v 13:56 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Ahoj! Po trošku delší pauze jsem to už nevydržela a musím vám tady napsat. S Tekíí jsme zase konečně po dlouhé době našly jeden super server Impressive Title, který nese název Spectrum UTK, zatím je to sice pouze beta verze, ale hra je úžasná! TOP server I've ever seen! Sice vím, že některé servery mají různé vymoženosti jako např. questy, za které dostáváte peníze a můžete si za ně něco koupit v shopu apod. ale mě vždy bavily ty servery, které byly založeny na principu starého dobrého Impressive Title :3. Navíc Spectrum UTK je jedinečný což se modelů týče, no, podívejte se sami. Nemohla jsem odolat vám o tom nenapsat! Kdyby někdo chtěl odkaz, napište do komentářů :).

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz