p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Hell yeah, we're back!

9. dubna 2014 v 13:56 | Nuntis |  Galerie - Nuntis
Ahoj! Po trošku delší pauze jsem to už nevydržela a musím vám tady napsat. S Tekíí jsme zase konečně po dlouhé době našly jeden super server Impressive Title, který nese název Spectrum UTK, zatím je to sice pouze beta verze, ale hra je úžasná! TOP server I've ever seen! Sice vím, že některé servery mají různé vymoženosti jako např. questy, za které dostáváte peníze a můžete si za ně něco koupit v shopu apod. ale mě vždy bavily ty servery, které byly založeny na principu starého dobrého Impressive Title :3. Navíc Spectrum UTK je jedinečný což se modelů týče, no, podívejte se sami. Nemohla jsem odolat vám o tom nenapsat! Kdyby někdo chtěl odkaz, napište do komentářů :).Love this game ^-^ nejlepší ty oči, modely a itemy. Sice jich tam není až tak moc, ale to se změní až se server pořádně rozjede. Jinak chodí tady ještě někdo? Byly by jsme rády, kdyby jste nám napsali do komentářů. Teď budeme přidávat články spíš z Impressive Title serverů, pravděpodobně z tohoto a nebo nějaké novinky když budou o Aro'kai, ale zatím nic nového není. Feral Heart je stále stopnuté. Tady budeme přidávat různé věci ze hry a na naše "osobní blogy" ty ostatní věci co se sem nevejdou :).

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Isira Isira | 10. dubna 2014 v 18:31 | Reagovat

Já sem jednou za čas chodím. Jinak je pravda, že musíte něčím tento blog oživit, protože jak již víme, hlavní hry tohoto blogu na něj je zaměřen nemají nic nového. Takže cokoliv se sem přidá se počítá. ;))

2 KIRAlype KIRAlype | E-mail | Web | 9. července 2018 v 13:00 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/swollen-feet-and-legs-during-pregnancy-what-is-your-reaction>swollen feet and legs during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz