p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Rozloučení

1. srpna 2015 v 0:19 | Nuntis & Tekíí |  Blog - DeníčekUž i my po dlohé pauze končíme. Bylo to očekávatelné a myslím, že to nikoho nepřekvapilo. Tento blog má už zhruba 5 let, což je dlouhá doba. My jsme na něm zažily spoustu zážitků a nikdy na něj nezapomeneme. Feral Heart už není hrávaná, Impressive Tittle už vůbec ne a Arokai nikdy nebyl zprovozněn. I přesto jsme vedly blog, který byl zaměřen na tyto hry, vedly s radostí a radovaly jsme se z vysoké návštěvnosti, i z každého komentáře. Nic ale není věčné, takže i my se s Vámi prostřednictvím tohoto článku loučíme a děkujeme vám, že jste nás navštěvovali. Možná, že se jednou k blogování na tomhle blogu zase vrátíme, ale to vůbec není jisté.I já se s vámi budu muset rozloučit. Bylo to tady už mnohokrát, ale nikdy to nebylo tak vážné jako je teď. A proto je to pro nás velmi těžké. Tento blog je zaměřen na určité hry, které buď nejsou hratelné, a nebo v nich naše česká a slovenská komunita vymizela. Navíc máme každá nějaký ten svůj soukromý život, a čím jsme starší, tím je toho více. Chtěla bych za mě i za Tekíí poděkovat všem našim kamarádům, i lidem kteří nás celých těch pět let podporovali a pomáhali nám. Jste skvělá komunita a my jsme za tu dobu poznali spoustu úžasných lidí! Blog nebudeme mazat, bude tady nadále pro ty, co si budou chtíti zavzpomínat na staré časy a nebo si budou potřebovat něco najít. Jak napsala Tekíí, možná se někdy vrátíme. Ale spíše si založíme jiný, nový blog, který nebude závislý a určitých hrách, protože jak už víme, takové blogy nejsou věčně. Ale i tak jsme to spolu vydrželi dlouhých pět let! Takže děkujeme!! Nakonec jsem pro vás vytvořila video, ve kterém jsou všechny mé i Tekííné charaktery ve Feral Heart, které jste mohli ve hře potkat. Takže se loučíme a snad někdy příště!

TIME TO SAY GOODBYE | FH 2011-2015 | BLOG 2010-2015


Něco k videu: Jsou tam všechny naše charaktery ve FH které jsme doposud měly, na konci je Nuntis společně s Tekíí a zpívají písničku od The Pretty Reckless, protože s takovými videi jsme začínaly :). Jinak se videím z FH budu ve volném čase možná věnovat, takže budu ráda za odběr! :)


① Nuntis characters: Nuntis, Foxtrot, Setona, VanWingle, Nizza, Wolfness, Angel, Derranen, Daredevil, Dagar, Lobba, Shadow, Rottobi

② Tekíí characters: Tekii, FireWolf, Mike, ChristmasSpirit, Happy, Pretty, Christmaska

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tady?

ANO
NE

Komentáře

1 Bianca Bianca | Web | 1. srpna 2015 v 0:38 | Reagovat

Maj sa. :-( Feral Heart som aj ja zvykla hrať.. nikdy som ale nedošla na zmysel celej hry :D

2 Nuntis Nuntis | E-mail | Web | 1. srpna 2015 v 1:12 | Reagovat

[1]: Protože smysl FH je poznávat nové lidi a komunity :D nemá žádné questy apod. ale mohla by mít no..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz