p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Blog - Deníček

Rozloučení

1. srpna 2015 v 0:19 | Nuntis & Tekíí

Vlog 01 - Informace

2. července 2014 v 14:32 | Nuntis
Takže s Tekíí jsme už domluvené, že k nám půjde na noc a natočíme Nuntis & Tekíí vlog # 01. Budeme odpovídat v nějaké hře (pravděpodobně ve spectrum UTK) ale bude to nadabingované námi. (Ještě to ale není 100% jisté). Ale chtěly by jsme. Když ne, budeme odpovídat titulkama. Takže počítejte že to bude buď někdy teď před táborem do 10.7. nebo po táboře, což bude tak 20.7. a později. Jinak děkujeme za vaše otázky na ask.fm, jestli se chce ještě někdo na něco zeptat, odkaz je dole :).News, events, information.

15. června 2014 v 21:29 | Nuntis
Zdravím vás, tak zaprvé bych chtěla poděkovat Gaz za již podruhé úžasný design na našem blogu! První byl taky povedený, ale mě osobně se líbí víc tenhle, možná protože předešlý design byl už okoukaný. Každopádně moc děkujeme a vážíme si toho :). Dál bych se chtěla omluvit že jsem dlouhou dobu nic nepřidávala, měla jsem toho moc a možná ještě i budu. Je konec roku a učitelé si testy nechávali na teď ... S Tekíí něco připravujeme, není jisté jestli to výjde, ale chtěly by jsme náš nápad uskutečnit aby jsme to tady trošku oživily. Jinak jsem dneska blog zase trošku poupravila aby to tady bylo přehlednější, snad se vám to bude líbit. Kdyby měl ještě někdo nějaký nápad tak se klidně ozvěte :D. Jak jsem řekla, teď nebylo moc času, takže ani na hraní FH, Spectrum apod. FH sice už skoro vůbec nehraju, ale někdy by jsme mohly s Tekíí vyfotit alespoň nějaké fotky, nebo dát doporučení na nějaké mapy a tak. Arokai se snad pohne dál a doufám že hra výjde. Bylo by to super po té době ... :D Tak to je zatím vše, sice jen nějaké kecy a nic nového o hrách, ale to ať si nemyslíte že tady vůbec nechodíme :).

new website.

29. ledna 2014 v 20:55 | Nuntis
Jestli se chcete dozvědět kam jsem se "přestěhovala" tak si to přečtěte na http://nuntis.blog.cz/.
Tekíín nový blog si budete muset zjistit sami ... nebude to těžké :D.

as expected.

25. ledna 2014 v 18:54 | Nuntis
Taaakže, kde začít ...

Každý ví, že sem už skoro vůbec nechodíme, možná si myslíte, že je to kvůli času, nebo že se nám nechce, ale není to pravda. Sice je pravda, že na psaní na tento blog nás chuť už po těch třech letech přešla, ale to jen proto, že Aro'kai je vy vývoji snad už čtyři roky a moc novinek zrovna každý týden není, Feral Heart, no, FH už není co bývalo, skoro nikdo ho už nehraje a to i z toho důvodu, že nejde už ani stáhnout. Abych si mohla zahrát s Tekíí FH, tak jsem ji ho musela dát na flashku. Kdo ví, kdy se zase stane, že mi táta bude chtít přeinstalovat komplet celý pc a zase mi nezálohuje data, a celé FH se smaže s nimi. Většina z vás to očekávala, my jsme to odkládaly jak nejvíce to šlo a dokonce ani teď není úplně konec dokud nevymyslíme, jak budeme pokračovat. Pravda je taková, že jsme tady až moc dlouho na to, aby jsme blogový svět jen tak opustily a proto hledáme jinou cestu jak pokračovat, ale již ne tady. Tekíí už učinila závěr, ví o čem bude její nový blog, vlastně to bude něco jako fansite, akorát tam bude přidávat recenze na různé filmy, myslím že na horory, protože to je teď její velká záliba, která ji neomrzí. Já si ještě nejsem jistá, nevím. Na blogu Nuntis budu pravděpodobně pokračovat a budu přidávat grafiku, jenomže já na tolik grafiky, jak někteří zvládají nemám čas a nechci přidávat jeden článek za jeden nebo dva týdny. Snažím se v grafice zdokonalovat kvůli školy na kterou půjdu, ale poslední dobou nemám na grafiku ani chuť. Ale popravdě se mi začaly líbit fansite stránky o TVD a TO, protože to teď sleduju. Přemýšlela jsem, že bych měla něco podobného, ale necítím se na to. Ještě nikdy jsem podobný blog neměla a nevím, jestli by to fungovalo a jestli by mě to neomrzelo, navíc nevím, jestli by tam někdo chodil. Ale líbí se mi jak ty blogy mají obří seznam affs, velkou návštěvnost, mají každý den co přidat a každý grafický blog jim udělá design. Některé blogy dělají designy jen s celebritama a jsou to třeba hodně dobré grafické blogy, ale jelikož tento blog je na téma her a Nuntis s Tekíí, tak nemáme moc na výběr a proto jsem pár designů dělala sama. Ještě uvidím jaký blog si založím, možná nějak změním Nuntis blog aby se tam dalo psát i o něčem jiném než jen o grafice a nebo udělám nový grafický blog. Vážně nevím.

A proto se ptám. O čem si myslíte, že bych měla mít blog?
Vaše Nuntis.

Feral Heart & Aro'Kai

27. října 2013 v 9:11 | Nuntis
Ahoj! Po dlouhé době zase píšu. Tentokrát je to zase "nečekaně" - článek o ničem. Feral Heart upadá do zapomnění, nejsou update, nejde se registrovat, hra nejde stáhnout. Teda to tak bylo ještě nedávno. Chtěla jsem dát instalačku a patch na ulož.to, ale nejelo to :/. Jinak Arokai, no, o Arokai by mělo být info. do Vánoc, možná po Vánocích. Doufejme, že Arokai bude vůbec někdy hotové. Je nám líto, že máme tak krásný design a není tady co psát. Chtěly by jsme mít tento blog o Feral Heart a Arokai (kvůli tomu jsme ho vytvořily), ale když není info. není co dát na blog :(. Jinak nás najdete ještě na jíných blocích.

EQUINE SPIRIT Nika a Terka
EVERGIA Nyra a Tesarri

Informace?

4. října 2013 v 14:01 | Nuntis
Ahoj, promiňte za neaktivitu, ale tento blog je FH a Aro'kai a v poslední době není nic nového a my s Tekíí jsme tady nechtěly cpát věci, které tady nepatří. Proto buďte trpěliví, až bude něco nového, určitě to tady nebude chybět :).

Aro'kai by "prý" mohlo být už do Vánoc. No uvidíme ...


Zpátky z táboru!

15. srpna 2013 v 23:58 | Nuntis
Co vás čeká: novinky ohledně Arokai, obrázky z Arokai, nový design, více zajímavých článků (snad :D)

Ahoj všichni! No, já a Tekíí jsme se už vrátily z táboru. Bylo tam super, sice spát ve stanu v zimě a v dešti nebylo moc příjemné, ale zvládly jsme to! Musíme se přiznat, že jsme se už nemohly dočkat svých postelí, mazlíčků a jídla, nojo prestižní kuchyni máme vždy jen doma :D. Sice tam dobře vařili, ale jídlo bylo málo solené (až na poslední den), ale dalo se :). Koně byli úžasní a poslední den jsme jezdili 10 minut bez sedla na dvou koních, cval byl nejlepší (jak jinak) byly jsme rády, že jsme ještě nevyšly ze cviku ;). Navíc jak jsme se vrátily, byly jsme překvapené neplánovaně jsme obě měly předělané pokoje a Tekíí měla i vymalováno, já mám nějak dva roky pěknou stěnu, takže to fakt není třeba, ale mám to tady o hodně lepší než dřív a to nemluvím o nových dveřích, koberečku a závěsu. Celkově prostor v mém pokoji je líp využitý a to se mi moc líbí :D.

No, máme 2 100 fotek z táboru (počítá se i se všemi účastníky táboru), chcete nějaké fotky?

horse gif | Tumblr

Rozjela jsem to na Evergii a snažím se hru dělat zábavnější, přehlednější a aktivnější. Nabírám nové správce a administrátory, takže jestli na to máte vážně čas, přidejte se prosím, alespoň jako nový aktivní člen. Prospělo by to néjen mě a lidem co hru hrajou, ale celkově celé Evergii a ta by byla o to zábavnější. Možná vás nové pravidla zaujmou, takže doporučuji přečíst. Budu se těšit na nové členy a jestli to nebere zrovna vás, můžete to poslat dál. Míst je tam nekonečno a každému dáváme šanci se tam dostat, takže registrace je skoro jistá (pokud máte psací talent) ;D!

Přidejte se k nám na Evergia.blog.cz :)


Pozastavení - tábor

6. srpna 2013 v 13:24 | Nuntis
Zdravím! Kvůli již zminěného táboru se nebudeme moct od 8.8.2013 do 14.8.2013 věnovat blogu. Tím pádem je blog pozastaven do určeného datumu. Tak prosíme o trpělivost :). Děkujeme!

---> budeme rády za každého nového člena, nebo pomocníka na Evergii

Dovolená - Egypt

28. června 2013 v 10:44 | Nuntis

Jako každým rokem i tento jedu na dovolenou, začínám mít pocit, že se to stává tradicí :D. Tentokrát to není Chorvatsko, ale Egypt. Letí nám to v neděli 0:00 (půlnoc), což znamená, že nebudu moct být na pc, ani na blogu :). Takže se tady o to stará Tekíí (očekávám alespoň 2 články) :D. Vysvědčení dopadlo líp než jsem čekala, já i Tekíí máme vyznamenání, které se nám do budoucna bude hodit. Ještě zbývá přežít v devítce a máme to z krku. Přeji vám ať si vaše prázdniny užijete jako já někde u moře, a když ne tak alespoň u bazénu. A když taky ne tak se vyplácněte alespoň někde do kaluže :D (vtip). Tak ahoj! Užijte si to tady! ;)

Tekíí, jako minule - v rozepsaných :)

 
 

Reklama


Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz