p o z a s t a v e n o
PitaPata Dog tickers

Blog - Ostatní

Happy Birthday!

7. července 2013 v 13:36 | Tekíí
Ahooj! :D Hádejte kdo má dneska narozeniny??:D NUNTISEEEK Úžasný. Bohužěl tady není, ale my si celý ten týden vynahradíme u koní. No a tady máme pár dárečků:

kytka , hrh,hrrhh,egehh

INFORMACE

21. října 2012 v 9:25 | Tekíí
Zdravím, tento článek bude o Informacích o tomto blogu.

---

Narozeniny blogu
Možná jste si všimli, že náš blog měl před pár dny narozeniny, jako dárek od vás jsme dostali velkou návštěvnost za kterou moc děkujeme.

Layout
Za pár dní bude listopad, to znamená, že už začíná to zimní období, takže je jasné, že změníme lay. Uvidíme, jestli bude úplně nový lay a nebo z minulého roku. Datum nastavení zimního laye bude 10.11.2012 .

Last Party
Na Last Party ani nečekejte. Je jasné, že nebude. Omlouváme se všem i za Izunu která měla udělat mapy.

---
To je ode mě vše, mějte se :P.

Info 0.2

23. července 2012 v 21:01 | Nuntis

Dovolenká! Aneb. Nuntis jde opět cestovat, jžš už si připadám jako nějaký cestovatel, zatímco Tekíí ještě nevytáhla paty z baráku, Nuntis obešla celý svět :D. Né neobešla, ale zase se chystám pryč, tentokrát to není jen chata nebo babička ale něco většího - Chorvatsko. Jedeme tam na 12 - 13 dní, podle toho jak se nám tam bude líbit. Vyjíždíme v Pátek, už se těším, ale těch 12/15h jízdy je strašně únavných. Minulý rok byly kolonie a tak jsme jeli 17h a to bylo až moc vyčerpávající. Vždycky jezdíme večer tak je to potom lepší, protože se můžeme i vyspat :D. Nevím jestli tam bude wi-fi ale notebook si asi vezmu, kdyby wi-fi byla tak něco snad přidám, večer jestli bude čas. Tak to máte jen tak pro info. aby jste věděli ^.^.

--

Jinak dnešek byl kouzelný, už od rána jsem měla dobrý pocit a těšila se na koně, i když měla jsem strach z toho že něco udělám špatně a lidi mi to budou vyčítat (práce okolo koní) ale naštěstí byli všichni hodní a měli dobrou náladu, měly jsme jinou trenérku a byla super :) poprvé jsme skákaly přes překážky, v klusu i ve cvalu - kterého jsme si taky moc užily, chvíli trvalo než jsme přišly nato jak se zaklonit aby nás kůň nesundal a tak dále, ale stejnak to byl moc dobrý den :).

L.P.

30. června 2012 v 19:59
Jak už vám asi došlo tak tento týden Last Party nebude, Nuntis odjela na chatu a
Izuna má aspoň víc času na mapy atd. protože ještě skoro nic nemá a nestíhá.

INFO= Last Party

15. června 2012 v 14:20
Hoj, máma a tata od Nuntis jedou do Brna,takže Nun nechají u babičky.
Tzn. že tento týden se LAST PARTY konat nebude. Aspoň Izuna bude mít víc času
na mapy :P. Takže příší týden se asi bude konat L.P. - podrobnosti ještě přidáme.

Info 0.1

5. května 2012 v 10:00 | Nuntis
Poslední dobou jsem od vás zaslechla mnoho potíží s našim blogem ohledně nového designu. Mnohým z vás se náš blog.cz seká, nebo nemáte přístup si ho zapnout, je to škoda, protože náš blog se seká i tvůrkyni nynějšího designu, tedy Kayrei. Rozhodly jsme se jednat, ale jak? Řešení k nám přišlo samo od sebe. Avantis dostala nápad z mého starého designu, a zeptala se mě, jestli by mohla udělat podobný design, na inspiraci toho mého a udělala by z něj design pro náš blog. Je mi škoda tento layout přenastavit, ale bude to třeba. Děkujeme moc Kayreo, že jsi se nám nabídla s tvorbou designu, a nastavila jsi ho nám, vážíme si toho. Z toho vyplývá > čekejte brzy nový design, nechceme designy střídat jako ponožky, takže tento tady bude opravdu dlouho. (:

[Pro otevření klikni na ikonu]

Info 0.0

1. května 2012 v 11:30 | Nuntis
Chtěla jsem informovat všechny návštěvníky blogu nuntis-home.blog.cz a feralheart-arokai.blog.cz tudíš tento blog, že jsem si založila zcela nový blog, a společně se spoluadminkou Avantis ho dáváme dohromady (hlavně Avantis) za to ji moc děkuji, blog bude o tom co nás baví, tedy: kreslení, grafika, fotografie apod. Blogovou ikonku najdete v menu, stránka je nuntis.blog.cz. Doufám že vás blog pobaví a budete ho navštěvovat a psát komentáře. Ti co neví, Tekíí má delší dobu blog tekii-home.blog.cz, ale moc tam nechodí (není čas) snad se dá ještě také do provozu. Toť je vše co jsem vám chtěla říct/napsat, tak se mějte. (;

My trail of evil

15. ledna 2012 v 20:00 | Nuntis

Ohledě MTOE (My trail of evil) seriálu, už se chystá pár věcí, jako např. úvod do seriálu, jinak DD (Daredevil) bude mít preset který je by Osire, už dlouho ho mám adoptovaný a máme stáhnutou z DA mapu ve které budeme hrát. Tak to je vše co by jsem vám chtěla říct. Tak se mějte a dobrou noc. :)

Seriál - My Trail Of Evil

13. prosince 2011 v 16:24 | Tekíí
S Nuntis a Waxy jsme se domluvili, že vytvoříme seriál ve FH " My Trail Of Evil ".

Hl. Postavy : Dagar, Daredevil
Vedlejší postavy: Sue,Akru,Luri,Suran


Děj: Dagar a Daredevil jsou bratři, ale stanou se z nich nepřátelé.

Youtube kanál :Logo My trail of evil:Presety

3. prosince 2011 v 10:25 | Nuntis -^^-

Ahoj, takže kde začít, no prostě se mi laggoval Pc. Asi jsem tam měla nějaký vir nebo co ale antivirus ho zničil ale jelikož mi Pc pořát blbnul když sem ho zapínala či vypínala, tak jak jsem byla ve škole mi taťka přeinstaloval all můj Pc. Nezálohovala jsem si NIC. Tak jsem přišla i o všechny presety. Většinu mi potom jejich výrobci poslali ale přišla jsem o preset od Angelky, protože jsme ho ani jedna neměli. Tak, Waxy mi nabídla že mi preset udělá, a výsledek:


Moc se mi líbí a DĚKUJU! Ale mrzí mě že jsem přišla o Angelčin preset :S. To by jsme měli zatím vše, ještě mám docela starší verzi mého characteru od Izuny ještě když Nuntis neměla toxic markingy a ten se taky poc povedl a taky děkuju, později potom taky dodám ke stažení, no, jdu vyzkoušet jednu mapku co jsem si stáhla :D. Tak tady máte můj nový preset ke stažení:

Preset Nuntis 02 verze. (By Waxy)

Zatím ;).

 
 

Reklama


Nenadávej adminovi, ani nikomu jinému
Nekopíruj když už, pouze se zdrojem
Nevydávej se za adminy, nebo za někoho jiného
Nedávej tady reklamy, pouze do článku určené pro ně


Design by Gaz